MENÜ KAPAT

Fideler bizden ürün sizden

Belediyemizin kendi serasında ürettiği bin 500 adet domates, biber, mor lahana, karpuz ve salatalık fideleri vatandaşa dağıtıldı. Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Belediye Başkan Yardımcılarımız Gökhan Kaya Atay ve Leyla Güncer ile Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyeleri’nin de katıldığı fide dağıtımı etkinliğine yoğun ilgi gösterildi. Bin 500 adet fide bir saat içinde tükenirken, fide dağıtımına 29 Nisan saat 13.00’te Kongre Meydanı’nda devam edilecek.

Belediyemizin “Fide bizden ürün sizden” sloganıyla hayata geçirdiği fide dağıtımı etkinliğine yoğun ilgi gösterildi. Kongre Meydanı’nda düzenlenen fide dağıtımına Başkan Gerenli, Başkan Yardımcılarımız Gökhan Kaya Atay ve Leyla Güncer, Belediye Meclis Üyeleri Burcu Sabancılar, Tamer Ermut, Nihal Organ, Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Binnur Dinç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir saatte tükendi

Kongre Meydanı’nda gerçekleşen etkinlikte domates, biber, mor lahana, karpuz ve salatalık fideleri 1 saat gibi kısa süre içerisinde tükendi. Vatandaşlar etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Başkan Gerenli’ye teşekkürlerini sundu.

Belediyenin kendi serasından

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından, belediyemize ait serada titiz bir şekilde yetiştirilen fidelerle, vatandaşa tarımsal üretimin önemi vurgulandı.

29 Nisan’da devam edecek

Yaklaşık 1 saat gibi kısa sürede tükenen bin 500 fide 29 Nisan Perşembe günü de dağıtılacak. Vatandaşlar saat 13.00’de Kongre Meydanı’ndan fidelerini alabilecekler.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi