MENÜ KAPAT

En iyi örnekler online toplantıda buluştu

Stratejik yönetim, planlama ve mali disiplin konularında Türkiye’de öncü ve örnek 3 belediye online toplantıda buluştu. Toplantıda 3 belediyenin içinde Lüleburgaz Belediyesi de yer aldı. Kadıköy ve Nilüfer Belediyelerinin de yer aldığı toplantıyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, “Stratejik Yönetim kapasitesi ve mali disiplini güçlü 3 belediyeden biri olan Lüleburgaz Belediyesi’nin Belediye Başkanı olarak toplantıya katılmak ve diğer belediyelere öncü ve örnek olmak ayrıca gurur vericiydi. Lüleburgaz Belediyesi her alanda öncü ve örnek olmaya devam edecek” dedi.

Sürdürülebilir güçlü mali yapısı ve Türkiye’nin borçsuz belediyelerinden biri olan Belediyemiz, kendisi gibi güçlü mali yapıya sahip Kadıköy ve Nilüfer Belediyeleri ile birlikte zoom üzerinden düzenlenen toplantıda bir araya geldi. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile ODTÜ mezunu iş insanı, yönetici ve akademisyenlerin yer aldığı toplantıda Başkan Gerenli Lüleburgaz Belediyesi’nin başarısının sırrını anlattı.

“Deneyimlerimizi aktardık”

Toplantının oldukça verimli geçtiğini dile getiren Başkan Gerenli, “Bugün CHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun’un katılımıyla ülkemizde ve yurt dışında birçok kamu kurum ve kuruluşta üst düzey yöneticilik, müsteşarlık gibi stratejik görevlerde bulunan ODTÜ mezunu çok değerli iş insanı, yönetici ve akademisyenler tarafından düzenlenen online toplantıda bir araya geldik. Toplantıda, Stratejik Planlama doğrultusunda belediyemizin uygulamaları, Stratejik Yönetim/Planlama ile elde edilen kazanımlar, hedef odaklı planlı çalışmanın uygulamada belediyenin iş yapma biçimine, kurumsal kapasitesine vb. alanlarda sağladığı faydalar ve kazanımlar gibi konularda deneyimlerimizi aktardık” dedi.

Başkan Gerenli, Lüleburgaz Belediyesi’nin mali disiplini güçlü 3 belediyeden biri olmasının mutluluk verici olduğunu belirterek şöyle devam etti; “Stratejik Yönetim kapasitesi ve mali disiplini güçlü 3 belediyeden biri olan Lüleburgaz Belediyesi’nin Belediye Başkanı olarak toplantıya katılmak ve diğer belediyelere öncü ve örnek olmak ayrıca gurur vericiydi. Lüleburgaz Belediyesi her alanda öncü ve örnek olmaya devam edecek.”

Call Now ButtonÇağrı Merkezi