MENÜ KAPAT

Eğitim Sonunda Katılım Belgeleri Verildi

Belediyemiz tarafından 23-24 Aralık tarihlerinde Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde “Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

Eğitim Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitim platformu olan Sosyal Medya Kampüsü’nün global markaların ve dijital reklam ajansların etkili isimlerinden oluşan eğitim kadrosu tarafından gerçekleştirildi. Sosyal Medyanın tüm detaylarının konuşulduğu bu eğitimde, çok önemli bilgiler paylaşıldı.

E-Ticaret Eğitimi

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisindeki(LYKA) Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Eğitimi, One-Man Band – Metin Önderoğlu’nun müzik gösterisi ile başladı. Sosyalmedyakampüsü Kurucusu Baturay Elönü e-ticarette marka yaratmanın ve bununla beraber sosyal medya iletişiminin çok önemli olduğunun altını çizdi. Eğitimde Ticimax Eğitim Uzmanı Erhan Dönmez, E-Ticaret Sektörüne Girme aşamasında ve E-Ticaret sitesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı. VivaKi Turkey – Head of Biddable Media Berkant Kuru, dijital pazarlamanın püf noktalarını paylaştı. DRD Filo – Digital Channel Manager Salih Başkale mailing ve lead yönetimi hakkında bilgiler verdi. E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitiminde, SEM – Senior SEO Consultant Can Menteş E-ticaret ve Seo ilişkisini aktardı.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Eğitiminde, Gizem Pınar Yüksel ile Facebook ADS. Workshop, Google ADS. Workshop çalışmaları yapıldı. Expo Master – Advertising & Marketing Executive İrem Emrullah, sosyal medya eğitiminde iyi bir briefin nasıl hazırlanacağını anlattı.  Sosyalmedyakampüsü editörleri Çiğdem Güler Çankaya ve Selin G. Bozkurt içerik pazarlamada dikkat edilecek hususlara değindi. Sosyalmedyakampüsü sosyal medya uzmanı Melike Settaş da Sosyal Medya Sayfa Yönetimi ve Araçları hakkında bilgiler verdi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi