MENÜ KAPAT

Durak Mahallesi’nde adım adım

Durak Mahallesi’nde adım adım yatırımlarını hayata geçiren Belediyemiz, yarım milyonluk içme suyu hattı yapımının ardından Meydan ve Kantar Sokak’a 2 bin 500 metrekare parke taş döşemeye başladı. Sokaktaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, mahalleye olan yatırımların süreceğini söyledi.

Durak Mahallesi’nde altyapı ve üstyapı harekatı başlatan Belediyemizin mahalledeki çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda yarım milyonluk içme suyu hattı yapımını tamamlayan, mahallenin belli noktalarında da altyapı ve üstyapı çalışmalarını tek tek hayata geçiren Belediyemiz, şimdi de Kantar ve Meydan Sokak’a neşter vurdu.

Hayallere adım adım

Durak Mahallesi’ni adım adım yenileyen Belediyemizin söz konusu sokaklarda başlattığı 2 bin 500 metrekarelik parke döşemesi çalışması en kısa sürede tamamlanacak. Çalışmaların ardından uzun yıllardır sakinlerinin büyük sorun yaşadığı Kantar ve Meydan Sokak bambaşka bir görüntüye kavuşmuş olacak.

Başkan Gerenli’den yakın mercek

Başkan Gerenli, Kantar ve Meydan Sokak’taki çalışmaları yerinde inceledi. Burada bir süre kalan Gerenli, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. Durak Mahallesi’ne olan yatırımların belli bir program dahilinde devam edeceğini söyleyen Gerenli, kentteki diğer çalışmaları incelemek üzere alandan ayrıldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi