MENÜ KAPAT

DİSK Genel İş ile Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Lüleburgaz Belediyesi norm kadrosunda çalışan işçilerin bağlı bulundukları DİSK – Genel İş Sendikası ile 23 Ocak’ta toplu iş sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde, Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcıları Erol Özgür, Gökhan Kaya Atay, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Dilek Çetin Çivi ile DİSK – Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen, Genel Sekreter Caner Makasçı, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Çaça’nın da aralarında bulunduğu sendika yetkilileri yer aldı.

“Toplu İş Sözleşmesi hayırlı olsun”

Lüleburgaz Belediyesi adına söz alan Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür “Sendika temsilcilerimize, işçi temsilcilerimize, işçilerimize bizler de teşekkür ediyoruz. Bugün burada imzaladığımız toplu iş sözleşmemiz hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

“Başkan Murat Gerenli’ye teşekkür ederiz.”

Lüleburgaz Belediyesi işçilerinin de hazır bulunduğu toplu iş sözleşmesi imza töreninde DİSK – Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen, “Bugün burada imzaladığımız toplu iş sözleşmemiz karşılıklı anlaşma ile imzalanmıştır. Toplu iş sözleşmemizin başından sonuna kadar tüm görüşmelerinde işçilerimizin haklarına saygılı davranan ve pozitif bir yaklaşım sergileyen Lüleburgaz Belediye Başkanı Sayın Murat Gerenli’ye çok teşekkür ederim” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi