MENÜ KAPAT

Dilek Sabancı’dan Başkanımız Emin Halebak’a Teşekkür

Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dr. Dilek Sabancı, Özel Olimpiyatlar Türkiye, Lüleburgaz Kaymakamlığı ve Lüleburgaz Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen Dilek Sabancı Karma Futbol Projesi Ulusal Turnuvası nedeniyle Belediye Başkanımız Emin Halebak’a teşekkürlerini iletti.

Dilek Sabancı gönderdiği teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Halebak, Özel Olimpiyatlar Türkiye olarak 10-13 Nisan 2018 tarihleri arasında sizlerin de desteğiyle gerçekleştirdiğimiz ‘Dilek Sabancı Karma Futbol Projesi Ulusal Turnuvası’nda 140 özel ve partner sporcu oynamanın, birlikte kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

Sıcak atmosferde gerçekleştirdiğimiz oyunlar sonrası hepimizin aklında güzel ve mutlu anılar kaldı. Lüleburgaz’ın eşsiz doğası, ilginiz ve misafirperverliğinizle de birleşince bir sonraki Lüleburgaz ziyaretimizin hız kazandığını açık yüreklilikle söyleyebilirim. Her insanın yaşamak isteyeceği güzellikteki bu ilçemiz artık benim için de farklı bir yere sahip.

Biliyorsunuz, bizim tek hedefimiz var. Aradaki engelleri kaldırarak özel çocuklarımızı sosyal hayatın içine çekebilmek, yaşıtlarıyla kaynaşmalarını sağlamak. Bu yolda desteğinizi esirgemediğiniz, oyunlar süresince yanımızda olduğunuz, hayatı ve oyunu nasıl birlikte güzelleştirebildiğimize olan inancımızı artırdığınız için şahsım ve Özel Olimpiyatlar Türkiye ailesi adına teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle

Dr. Dilek Sabancı

Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı

Call Now ButtonÇağrı Merkezi