MENÜ KAPAT

Dezenfektanlar yenilendi

Lüleburgaz Belediyesi koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerde kentin belli noktalarına yerleştirdiği dezenfektanları yeniledi. Daha önceden kırılan ya da kaybolan dezenfektanların yerine 20 adet yeni dezenfektan yerleştirildi.

Belediyemiz salgınla mücadelesine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda rutin aralıklarla başta çöp konteynerleri olmak üzere cadde ve sokakları dezenfekte eden Lüleburgaz Belediyesi, kentin nüfus yoğunluğu yüksek bölgelerine koyduğu 20 adet dezenfektanı yeniledi.

Pazar yerleri de var

Lüleburgaz Belediyesi Temizlik ve Çevre Müdürlüğü ekiplerimiz bu doğrultuda yayalaştırılmış bölge, Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi, Atatürk Mahallesi Semt Pazarı ve 8 Kasım Mahallesi Semt Pazarı’na normal ve dirsek basmalı dezenfektanları yerleştirdi.

Salgınla mücadelemiz devam ediyor

Lüleburgaz Belediyesi tarafından defalarca yenilenen dezenfektanlardan bazıları kimliği belirsiz kişilerce çalınmış, bazılarına da zarar verilmişti. Belediye yetkilileri koronavirüsle mücadelede bir an olsun rehavete kapılmaması gerektiğini belirterek, dezenfektanların daha özenli bir şekilde kullanılması gerektiğini belirtti.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi