MENU CLOSE
Rahime Kocacayır/10.10.2010
Merhum Abdullah Kocacayır'ın eşi merhum Hasan Kocacayır'ın annesi Tuba ve İkbale'nin annesi Rahime Kocacayır vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Azman Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sebile Gürcan/9.10.2019
Umurca Köyü Gürcan ailesinden, Hadiye Gürcan, Hamit Gürcan, Erdem Palabıyık, Gülfer Palabıyık, Eşref Palabıyık'ın annesi Sebile Gürcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Umurca Köyü Cami'sinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Günnur Yavuz/7.10.2019
Lüleburgaz Siteler Mahallesinden Osman Yavuz'un eşi eski şoförlerden Ali Dayıoğlu'nun kızı Türkiye Petrollerinden emekli Kereviz 15 Kafe ve Mari Restaurant sahibi Ersin Dayığlu'nun ve Fatma Sekmen'İn kardeşi Günnur Yavuz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Bakırcı/4.10.2019
Yaşar Ferdi Ali Beyhan Zeliha Bakırcı'nın babaları Süleyman Bakırcı vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazını müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Saffet Karabaca/30.09.2019
Uzunköprü Alıç Köyü esnafından Rasim kızı Karayollarından emekli Kenan Uçar'ın kayınvalidesi torunu Eray Uçar'ın anneannesi Saffet Karabaca vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Özdemir/27.09.2019
DSİ’den emekli Tevfik Özdemir’in eşi, DSİ’den emekli Sezai Özdemir’in, Yasemin ve Gül Özdemir’in anneleri Fatma Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ayvalı Köyünde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Osman Altınel/26.09.2019
Şehrimiz eşraflarndan Hanife Altınel'in eşi Ebru Olgun ile Ersoy Altınel'in babaları Miray ve Kutay'ın dedeleri Erkan Olgun'un kayınpederi Osman Altınel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazın müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe Erginbaş/25.08.2019
Mehmet Erginbaş'ın eşi, Hüseyin Özgen'in kayınvalidesi Figen Özgen'in annesi Ayşe Erginbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Cami'nden kaldırılıp öğle namazını müteakip yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Vasfiye Tokatlı/23.009.2019
Merhum Sebahattin Tokatlı'nın eşi, Ferit Tokatlı, İsmail Tokatlı, Erdal Tokatlı, Özden Tokatlı ve Fuat Tokatlı'nın anneleri Vasfiye Tokatlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ovacık Köyü'nden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hasibe Çavuzoğlu/19.09.2019
Siteler Mahallesi sakinlerinden ilçe tarımda çalışan Hasan Çavuzoğlu Nesibe Özgür'ün annesi Hasibe Çavzoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yıldız Cami'nden kaldırılarak şehrimiz eni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten İskender/18.09.2019
Merhum Eski İlçe Müftüsü Hamit İskender'in eşi, merhum Serhat İskender'in annesi Gülten İskender hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazında sonra Sokollu Cami'nden kaldırılıp eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sadife Yıldız/18.09.2019
Barış Mahallesi sakinlerinden Yıldız Bakkal merhum biriketçi Mehmet Refik Yıldız eşi Sadife Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Hacı Ahmet Azman Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mehmet Gültekin/17.09.2019
İnönü Mahallesi sakinlerinden, Nuriye Gültekin'in eşi, Bahar Bıçakçı, Rabia Göğüslü ve Dilek Gültekin'in babaları, Eray Kandemir'in dedesi, diş hekimi Erkan Göğüslü ve Mustafa Bıçakçı'nın kayınpederi Dambaslar Köyü'nden Mehmet Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ali Molla/12.09.2019
Yıldız Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Meryem Molla'nın eşi, Kamil Molla, Engin Molla ve Ercan Molla'nın babaları emekli öğretmen Ali Molla vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Yıldız Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Zekiye Güvenç/12.09.2019
Kocasinan Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Rüştü Güvenç'in eşi, İlksen, Yüksel, Gürel ve Ülkü'nün anneleri emekli öğretmen Zekiye Güvenç hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak, Kırıkköy'de defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Bahattin Çetinbaş/12.09.2019
Lüleburgaz'ın tanınmış eşrafından Ecz. Hakan Çetinbaş, Ecz. Sibel Çetinbaş'ın babaları merhume Kadriye Çetinbaş'ın eşi Bahattin Çetinbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe Saraç/9.09.2019
Merhum İsmail Saraç'ın kızı Ayşe Saraç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Düğüncülü Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Kenan Bulmaz/6.09.2019
Eski pazarcılardan Leyla Ayşe Sultan ve Fatih Bulmaz'ın babaları Kenan Bulmaz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ceanzesi bugün Cuma Namazı'ndan sonra Dernek Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir.
Müberra Acet/2.09.2019
Şehrimiz eşrafından merhum şerbetçi Mehmet Acet'in eşi, Ahmet-Nazmi-Ali Acet, Zümrüt Topuçar'ın anneleri Müberra Acet vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hasan Hasköylü/ 29.08.2019
Merhum Hacı Mustafa Hasköylü'nün Leyla'nın kardeşi, Hüseyin, Ayşe, Ahmet ve Halise'nin ağabeyleri, Gülten Hasköylü eşi, Ali Cevat ve Feride Hasköylü'nün babası Hasan Hasköylü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı öğle namazını müteakip Dernek Cami'nde kılınarak şehrimiz eski mezarlığa defnedilecektir.
Sevim Erkal/28.08.2019
Lüleburgaz eşrafından rahmetli Yılmaz Erkal'ın eşi Şule Gürsu ve Sibel Zağra'nın anneleri Vahdettin Gürsu ve Erdoğan Zağra'nın kayınvalidesi emekli öğretmen Sevim Erkal hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Şükran Nimet/26.08.2019
Rahmetli foto Ünal'ın eşi Ünsal Seçkin Nilgün Cebelli ve Ülkü Topuz'un anneleri, Halil Topuz ve İlhami Cebelli'nin kayınvalidesi Şükran Nimet Seçkin vefat etmiştir. Cenazesi bugün, öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.
Aynur Kurtuldu/23.08.2019
Ali ve Sacide Kurtuldu'nun kızları Aydın ve Muhittin Kurtuldu'nun kız kardeşleri Ersan Arslan Tüfekçi'nin annesi Aynur Kurtuldu vefat etmiştir. Cenazesi Cuma namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten Yetim/22.08.2019
Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli'nin kayınvalidesi emekli öğretmen Hüseyin Yetim'in eşi, Eczacı Aysu Gerenli ve kimya öğretmeni Nilsu Yetim'in anneleri Gülten Yetim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Doyuran/22.08.2019
Ahmetbey Beldesi kasaplarından Süleyman Dyuran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında sonra Ahmetbey Beldesinden defnedilecektir.
Hacı Şükrü Çinbar/20.08.2019
Mehmet Çinbar'ın babası Hacı Şükrü Çinbar vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ebubekir Cami'nden kaldırılacak olup yeni mezarlığa defnedilecektir.
Mehmet Tezel/26.07.2017
Berber Salih Tezel ve Ayşegül Tezel'in oğlu, Taner Tezel'in ağabeyi, Zuhal Tezel'in eşi, Ulaş Tezel ve Ceren Tezel Keleş'in babası emekli edebiyat öğretmeni Mehmet Tezel vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına duyurulur.
Hikmet Sezen/25.07.2019
Merhum doktor Mustafa Sezen'in eşi Esin Soyer ve merhum Müjdat Sezen'in anneleri Hikmet Sezen hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazına müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Çeviker/25.07.2019
Merhum nüfus müdürü Halil İbrahim Çeviker'in eşi, emekli albay Aygün Çeviker'in ve Akbank'tan emekli Osman Çeviker'in ve Ahsen Perpelek'in anneleri Fatma Çeviker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak Karaağaç Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nezahat Gülbaş/22.07.2019
Şehrimiz eşraflarından Mustafa Gülbaş'ın annesi Murat Pamukçu'nun kayınvalidesi Necla, Nezihe ve Leyla'nın anneleri Nezahat Gülbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Yavuz SUYOLCU/10.07.2019
Lüleburgaz eşrafından Necdet ve  Yalçın SUYOLCU'nuın kardeşi Yavuz SUYOLCU  vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip SOKOLLU Camii'nden  kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.  
Bedia KUNBUK/10.07.2019
Kocasinan Mahallesi sakinlerinden, eski esnaflardan Hacı Yusuf KUNBUK'un eşi, Gülten ÇORAPÇIOĞLU ve Ercan KUNBUK'un anneleri, Hacı Muammer ERMUT'un kız kardeşi Hacı Bedia KUNBUK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe DEMİRYAPAN/08.07.2019
Sinema makinisti Kasım DEMİRYAPAN'ın eşi, öğretmen Birol DEMİRYAPAN, Bülent DEMİRYAPAN ve HEAŞ'tan emekli Şenol DEMİRYAPAN'ın anneleri Ayşe DEMİRYAPAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mukaddes TUNA/04.07.2019
Devlet Su İşlerinden emekli merhum Hüseyin TURAN 'ın eşi, Sevim, Sevgi, Serpil ve Doğan TUNA 'nın annesi, Mukaddes TUNA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazında Kurtuluş Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Atike Parmaksızoğlu/28.06.2019
Kurtuluş Mah. sakinlerinden merhum Kadir Parmaksızoğlu'nun eşi, Canan Dalkıran, Nazmiye Yekta, Nazan Başsezen'in anneleri Yaman Dalkıran, Yasemin Özcan'ın anneanneleri Muammer Yekta ve Adnan Dalkıran'ın kayınvalideleri Atike Parmaksızoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmetcan Nalcı/28.06.2019
  • Yıldırım Mah. sakinlerinden Belkız Nalcı'nın oğlu, Serkan, Volkan, Serpil Nalcı'nın babaları Ahmetcan Nalcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır.
Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Call Now ButtonÇağrı Merkezi