MENU CLOSE
Aynur Kurtuldu/23.08.2019
Ali ve Sacide Kurtuldu'nun kızları Aydın ve Muhittin Kurtuldu'nun kız kardeşleri Ersan Arslan Tüfekçi'nin annesi Aynur Kurtuldu vefat etmiştir. Cenazesi Cuma namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten Yetim/22.08.2019
Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli'nin kayınvalidesi emekli öğretmen Hüseyin Yetim'in eşi, Eczacı Aysu Gerenli ve kimya öğretmeni Nilsu Yetim'in anneleri Gülten Yetim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Doyuran/22.08.2019
Ahmetbey Beldesi kasaplarından Süleyman Dyuran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında sonra Ahmetbey Beldesinden defnedilecektir.
Hacı Şükrü Çinbar/20.08.2019
Mehmet Çinbar'ın babası Hacı Şükrü Çinbar vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ebubekir Cami'nden kaldırılacak olup yeni mezarlığa defnedilecektir.
Mehmet Tezel/26.07.2017
Berber Salih Tezel ve Ayşegül Tezel'in oğlu, Taner Tezel'in ağabeyi, Zuhal Tezel'in eşi, Ulaş Tezel ve Ceren Tezel Keleş'in babası emekli edebiyat öğretmeni Mehmet Tezel vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına duyurulur.
Hikmet Sezen/25.07.2019
Merhum doktor Mustafa Sezen'in eşi Esin Soyer ve merhum Müjdat Sezen'in anneleri Hikmet Sezen hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazına müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Çeviker/25.07.2019
Merhum nüfus müdürü Halil İbrahim Çeviker'in eşi, emekli albay Aygün Çeviker'in ve Akbank'tan emekli Osman Çeviker'in ve Ahsen Perpelek'in anneleri Fatma Çeviker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak Karaağaç Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nezahat Gülbaş/22.07.2019
Şehrimiz eşraflarından Mustafa Gülbaş'ın annesi Murat Pamukçu'nun kayınvalidesi Necla, Nezihe ve Leyla'nın anneleri Nezahat Gülbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Yavuz SUYOLCU/10.07.2019
Lüleburgaz eşrafından Necdet ve  Yalçın SUYOLCU'nuın kardeşi Yavuz SUYOLCU  vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip SOKOLLU Camii'nden  kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.  
Bedia KUNBUK/10.07.2019
Kocasinan Mahallesi sakinlerinden, eski esnaflardan Hacı Yusuf KUNBUK'un eşi, Gülten ÇORAPÇIOĞLU ve Ercan KUNBUK'un anneleri, Hacı Muammer ERMUT'un kız kardeşi Hacı Bedia KUNBUK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe DEMİRYAPAN/08.07.2019
Sinema makinisti Kasım DEMİRYAPAN'ın eşi, öğretmen Birol DEMİRYAPAN, Bülent DEMİRYAPAN ve HEAŞ'tan emekli Şenol DEMİRYAPAN'ın anneleri Ayşe DEMİRYAPAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mukaddes TUNA/04.07.2019
Devlet Su İşlerinden emekli merhum Hüseyin TURAN 'ın eşi, Sevim, Sevgi, Serpil ve Doğan TUNA 'nın annesi, Mukaddes TUNA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazında Kurtuluş Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Atike Parmaksızoğlu/28.06.2019
Kurtuluş Mah. sakinlerinden merhum Kadir Parmaksızoğlu'nun eşi, Canan Dalkıran, Nazmiye Yekta, Nazan Başsezen'in anneleri Yaman Dalkıran, Yasemin Özcan'ın anneanneleri Muammer Yekta ve Adnan Dalkıran'ın kayınvalideleri Atike Parmaksızoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmetcan Nalcı/28.06.2019
  • Yıldırım Mah. sakinlerinden Belkız Nalcı'nın oğlu, Serkan, Volkan, Serpil Nalcı'nın babaları Ahmetcan Nalcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır.
Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Call Now ButtonÇağrı Merkezi