MENÜ KAPAT

Anasayfa > Hızlı Menü > Cenaze İlanları Cenaze İlanları
Erdoğan Evren/2.04.2020
Emekli öğretmenlerden ve eski hakemlerden Toprak Evren Hünkar Evren ve Rana Kaynak'ın babaları Erdoğan Evren vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazından sonra Adana'da defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gönül Göğüslü/17.03.2020
Lüleburgaz eşrafından merhum manifaturacı Necdet Göğüslü'nün eşi, inşaat mühendisi Erdoğan Göğüslü ve diş hekimi Erkan Göğüslü'nün anneleri Gönül Göğüslü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hacer Sinan/16.03.2020
Eski sanayi sitesi esnaflarından Hollandalı lakaplı merhum Erhan Sinan'ın eşi Ergün Sinan ve Ebru Sinan annesi Hacer Sinan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp, eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mustafa Boz/16.03.2020
Türkiye Petrollerinden emekli, Nejla Boz'un eşi İbrahim, Fatih ve Emre Boz'un babaları Mustafa Boz vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Emine Uçman/112.03.2020
Dere Mahallesi sakinlerinden merhum Onbaşı Mehmet Uçman'ın eşi, merhum Mehmet, Fikret, İsmet'in ve Onbaşı Necdet, Barış, Hanife, Gülfidan, Gülseren Gülşen'in anneleri, Mustafa Özarı ve Gültekin Kaynar'ın kayınvalidesi Emine Uçman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Edirne Bayırı eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Apti Gezgin/10.03.2020
Şehrimiz sakinlerinden eski sanayi ustalarından Kafiye Gezgin'in eşi Yunus Gezgin'in oğlu Ayten Yıldırım, Bedia Metin, Sema Güncan, Mediha Turan ve Gizem Eren'in babaları Apti Gezgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Hacı Talip Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Demircan/3.03.2020
Lüleburgaz Eskitaşlı Köyü sakinlerinden Hayri Demircan'ın eşi öğretmen Hayrettin Demircan, öğretmen Hüseyin Demircan, öğretmen Münir Demircan'ın anneleri öğretmen Necmiye Demircan'ın kayınvalidesi Fatma Demircan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Eskitaşlı Köyünde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Kadriye Seher Pürtük/2.03.2020
Ahmet Pürtük ve Recai Pürtük Birsen Özçetin ve Birgül Canaz'ın anneleri merhum Hacı Ahmet Pürtük'ün eşi Hacı Kadriye Seher Pürtük vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazında Sokollu Cami'nden kaldırılarak Sakızköy'e defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sedat Topçu/27.02.2020
Murat Topçu Sıdıka Topçu'nun oğlu Dilber Topçu'nun eşi Sude Topçu'nun babası Erol Vedat Ersan Topçu ve Sadiye Dalkıran'ın kardeşleri Sedat Topçu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahsen Perpelek/25.02.2020
Emekli Yapı Kredi Bankası çalışanlarından Recep Perpelek'in eşi, Hafize Aksoy ve öğretmen Halil İbrahim Perpelek'in anneleri, emekli Akbank çalışanlarından Osman Çeviker'in ablası Ahsen Perpelek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Alaattin Göçmenoğlu/21/02/2020
Seher Göçmenoğlu eşi Hüseyin Ceyhun Göçmenoğlu'nun babaları G. Göçmenoğlu kardeşi Sebahat kardeşi Alaattin Göçmenoğlu vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe Pektaş/21.02.2020
Münevver Meço Yenice'nin ablası Muharrem Meço'nun baldızı Ünsal Fidan, Muharrem Fidan'ın halası Ayşe Pektaş vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Macit Yenice/19.02.2020
Lüleburgaz eşrafından, Azime Yenice'nin eşi, Macit, Deniz, Gülşah, Lale, Oya ve Hülya'nın babaları Macit Yenice vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Erol Büyükbaki/18.02.2020
Yeni Sanayi Esnafı Kocasinan Mahallesi eşrafından Emine Büyükbaki eşi Mehtap, Esra, Tuğba, Merve babası Erol Büyükbaki vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazından sonra Sokollu Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sebahattin Evren/17.02.2020
Sütlüce Köyünden Salih Evren'in oğlu, merhum Mehmet Gabralı'nın damadı, Kırklareli Cam Sanayi personeli Emren Evren'in müzik öğretmeni Ersen Evren'in babaları Eski Yapı Kredi Bankası Müdürlerinden Sebahattin Evren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nebahat Balcı/12.02.2020
Lüleburgaz eski marangozlarından merhum Ali Balcı'nın eşi Lüleburgaz Belediyesi Eski Meclis Üyesi Erhan Balcı ve Ayhan Balcı Vildan Dedeoğlu'nun anneleri Bülent Dedeoğlu'nun kayınvalidesi Nebahat Balcı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Cemil Karaman/12.02.2020
Eski HEAŞ çalışanlarından Serkan Karaman ve Seyhan Topaloğlu'nun babası Cemil Karama vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazında Şaban Öğünç Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Bahriye Çarıkçı/5.02.2020
Lüleburgaz eşrafından merhum kasap Mümin Çarıkçı ve Asiye Çarıkçı'nın kızları Ramadan Nahit Çarıkçı'nın kardeşleri Faik Çarıkçı Gülten Yetim, Gülser Varol'un ablaları Bahriye Çarıkçı vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hediye Artan/4.02.2020
Belediye eski personeli Cevdet Artan'ın eşi Ferzan ve Ferruh Artan'ın anneleri Hediye Artan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Feridun Gerdeme/28/01/2020
Şehrimiz Sevgi Mahallesinden Nuray Şener, Özge Gerdeme, Özgür Gerdeme'nin babaları Neşe Gerdeme'nin eşi Yalçın Gerdeme ve Murat Gerdeme'nin ağabeyleri emekli öğretmen Feridun Gerdeme hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hasan Yürek/16.01.2020
İlçemiz emekli polislerinden Ahmet Yürek'in babası Hasan Yürek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılıp öğle namazını müteakip yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ali Kayhan/15.01.2020
Şehrimiz Umurca Köyünden Cemile Kayhan’ın eşi Sevda ve Ülker Kayhan’ın babaları Hasan ve Süleyman Kayhan’ın kardeşleri Ersin Kayhan’ın amcası Ali Kayhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Umurca Köyü’nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Demirali Kabasakal/13.01.2020
İlçemiz sakinlerinden Gülsevim Kabasakal'ın eşi Hüseyin Ertuğrul Kabasakal İkbal Battal'ın babaları Lüleburgaz Belediyesine uzun yıllardır hizmet eden 3K inşaat şirketinin emektar şoförlerinden Demirali Kabasakal hakkın rahmetine kavuşmuştur. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Palalı/13.01.2020
Mehmet, Mehtap, Mahmut ve Fatih Gamsız'ın Türkgeldi Tarım İşletmesinden emekli Fatma Palalı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazını müteakip Hacı Talip Çetin Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Haluk Kayar/10.01.2020
Sarımsaklı Çiftliğinden emekli, merhum Yaşar ve Ganime Kayar'ın oğulları Ayşe Ozan Kayar'ın eşi, Hale ve Umut Kayar'ın babaları, Nevin Kayar ve Sevim Akın'ın kardeşleri Haluk Kayar vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını takiben Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nevzat Gürer/10.01.2020
Kılıçlar Köyünden ruhi Gürer, Ertan Gürer, Sermin Özdemir, Nezahan Birsen'in anneleri Nevzat Gürer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmet Mithat Tunca/8.01.2020
Tokat eşrafından Alpullu Şeker Fabrikasından emekli Hacer Tunca'nın eşi Kadir ve Özge Tunca'nın babası Ahmet Mithat Tunca vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Selçuk Özkan/9.01.2020
Garanti Bankası emeklisi merhum Selçin Özkan ve eşi Hikmet Özkan'ın oğulları Kurtuluş Mahallesi sakinlerinden Aysel'in eşi Buğracan ve Sevilay'ın babaları Cam Sanayi çalışanlarında Ali Arkın'ın kayınpederi Yeni Sanayii esnaflarından Nedim ve Serkan abisi şehrimiz esnaflarından Foto Kıray Serdar Özkan abisi Selçuk Özkan vefat etmiştir. Cenazesi Kurtuluş Cami'nden öğle namazını müteakip kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Macide Öten/9.01.2020
Emekli öğretmenler Saime Topuz, Çetin Öten Seyide Sarlı ve Paşabahçe Kırklareli Cam Fabrikasından Murat Öten'in anneleri, Ali Osman Topuz, Sabahattin Sarlı, Akife Öten, Bahar Öten'in kayınvaliedeleri merhum Zekeriya Öten'in eşi Macide Öten vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mustafa Yılmaz/3.01.2020
Emekli öğretmen Yusuf Yılmaz'ın babası Devlet Su İşlerinden emekli Ali Yılmaz'ın babaları Mustafa Yılmaz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Ayvalı Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten Köksal/3.01.2020
Trakya Cam Sanayi'nden emekli Hüseyin Köksal'ın eşi, Ayhan İşler'in ablası Gülten Köksal hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nazmiye Bozan/26.12.2019
Şehrimiz eşraflarından merhum emekli öğretmen Ahmet Bozan'ın eşi, Ahmet, Serkan, Afet Bozan'ın anneleri Nazmiye Bozan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mübeccel Çakal/20.12.2019
Eski Lüleburgaz esnaflarından merhum Hasan Çakal'ın eşi Kırklareli Cam Sanayi emeklisi Yılmaz Çakal ve Ender Çakal'ın anneleri Mübeccel Çakal hayatını kaybetmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp Düğüncübaşı köyüne defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten Yolcu/17.12.2019
Vizon mağazası ve Limon kafe sahibi Görkem Göktan'ın annesi Gülten Yolcu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır.
Alaattin Artan/11.12.2019
Lüleburgaz eşrafından eski şoförlerden emekli çakıcı Alaattin Artan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Cemal Gülereşi/6.12.2019
Çarşı esnafından Gürsel Gülereş'in abisi Nevin Gülereş'in eşi Barış ve Ebru Gülereş'in amcası Cemal Gülereşi vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hacı Necmiye Tunalı/2.12.2019
Lastikçi Muhammet Tunalı'nın eşi, Erol Tunalı ve Kevser Uzuncan'ın annesi Hacı Necmiye Tunalı vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Edirne Bayırı eski mezarlığa defnedilecektir.
Hüseyin Gargil/26.11.2019
Mehmet ve Saniye Gargil'in oğlu karayollarından Recep Kırbaş'ın damadı devlet hastanesinden emekli Aynur Gargil'in eşi, Aygün Gargil'in babası, köy hizmetlerinden emekli Hüseyin Gargil vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Habibe Yenice/26.11.2019
Özerler Mahallesinden şoförler cemiyeti kurucularından eski şoförlerden tankerci Ali Yenice'nin eş Müzeyyen Güler Muammer Günnur ve Metin Yenice'nin anneleri Habibe Yenice hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Recep Tabakoğlu/26.11.2019
Emekli öğretmen Hikmet Tabakoğlu emekli öğretmen mali müşavir Hüseyin Tabakoğlu'nun kardeşleri Recep Tabakoğlu su tesisat ustası vefat etmiştir Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayten Çelikoğlu/25.11.2019
Merhume Naciye merhum Raif Çelikoğlu'nun kızları, ingilizce öğretmeni Sevda'nın ve gıda yüksek mühendisi Esra'nın sevgili anneleri cumhuriyet öğretmeni Ayten Çelikoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmet Tuna/22.11.2019
Kırklareli Cam Sanayi'den emekli Ahmet Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Ceylenköy'de defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Alahattin Tülükaş/21.11.2019
Şehrimiz eski taksici esnaflarından emekli Beyhan Tülükaş'ın eşi, Ferdi Tülükaş ve Reyhan babaları Ayşe Tepeli, Selahaddin Tülükaş, Zeki Tülükaş'ın kardeşleri Alahattin Tülükaş hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Gündoğu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.
Lamia Turhan/21.11.2019
Yüksekokul öğretim görevlisi Cahit Turhan'ın annesi Meltem Turhan'ın kayınvalidesi, emekli öğretmen Recep Demir'in dünüşüsü Lamia Turhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını takiben Sokollu Cami'nden kaldırılarak ilçemiz yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Emin Yıldızoğlu/15.11.2019
Şehrimiz Barış Mah. sakinlerinden merhum Recep Yıldızoğlu'nun oğlu Onur Yıldızoğlu'nun babası Fatma Yıldızoğlu'nun eşi Emin Yıldızoğlu vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Şaban Öğünç Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Cengiz Coşkun/15.11.2019
Lüleburgaz eşrafından emekli öğretmen Sevinç Coşkun'un eşi Remzi, Egemen Coşkun'un babaları emekli öğretmen Cengiz Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ethem Ayan/15.11.2019
Mustafa Ayan ve Öznur Zümrüt'ün babaları Eskibedir Köyünden Ethem Ayan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Eskibedir Köyünde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Veli Usta/13.11.2019
Bulgaristan göçmenlerinden fayansçı Veli Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Yıldız Cami'nden kaldırılarak şehrimiz yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Feyme Güçlü/13.11.2019
Merhum Bulgar Ahmet'in kızı Mümün Güçlü kardeşi Ayhan Güçlü Engin Güçlü ablası Feyme Güçlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Selami Özdin/13.11.2019
Lüleburgaz sakinlerinden, Suat Özdin, Sema Aktaş Ceyda Yenici'nin babalar, Cevriye Özdin'in eşi Selami Özdin hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Hacı Talip Çetin Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hamiyet Çınar/6.11.2019
Merhum Hakkı Güreşoğlu kızı, Ahmet Çınar'ın eşi Çiğdem ve Çiler'in annesi, Haşim, Erol ve Volkan Kuş'un kayınvalidesi Hamiyet Çınar hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Kurtuluş Cami'nden ikindi namazını müteakiben kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Kıymet Suat/12.11.2019
8 Kasım Mahallesi sakinlerinden, Trakya Cam Sanayi'nden emekli Hamit Suat'ın eşi, Burcu ve Begüm'ün anneleri Kıymet Suat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Şehit Pilot Salih Saylan Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmet Gerali/12.11.2019
Kurtuluş Mahallesi sakinlerinden Rüjdi Gerali'nin oğlu Ahmet Gürali vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Bahattin Ölmez/11.11.2019
Kurtuluş Mahallesi sakinlerinden, eski şoförlerden Nurtan Ölmez'in eşi, Çiğdem ve Buket'in babası Bahattin Ölmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hanife Özdin/5.11.2019
Askeriyeden emekli aşçı Hüseyin Özdin'in eşi Sevil Tuhafiye'nin annesi Danone fabrika çalışanı Serdar Özdin'in annesi Sevgi, Sedat, Seyhan'ın anneleri Hanife Özdin hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ali Çevik/30.10.2019
Şehrimiz sakinlerinden Selda çevik ve Selçuk Çevik'in abaları, Selver Çevik eşi yorgancı Ali Çevik hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Çeker/23.10.2019
Yüksel Çeker'in eşi Nuri, Taner, Kamer Çeker'in babaları Süleyman Çeker vefat etmiştir. Cenazesi ikini namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılıp yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Rahmi Girgin/21.10.2019
Lüleburgaz eşrafından Nilgün, Müge ve Ruhi Girgin'in babaları, İsmail Girgin'in ağabeyi Rahmi Girgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden ikindi namazını müteakiben kaldırılıp, Ahmetbey Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Osman Dağlıoğlu/18.10.2019
Belediye şöförlerinden emekli Erdal Dağlıoğlu ve Aynur Meriç'in babaları Alaaddin Meriç'in kayın pederi Osman Dağlıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Dernek Camii'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Halit Solak/17.10.2019
Gündoğu Mahallesi sakinlerinden Hasan Solak'ın babası emekli öğretmen Halit Solak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nde kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Yılmaz Akbaba/17.10.2019
Şehrimiz sakinlerinden Aziz ve Hatice Akbaba babası Songül Akbaba'nın eşi emekli 2.İcra Müdürü Yılmaz Akbaba hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Rahime Kocacayır/10.10.2010
Merhum Abdullah Kocacayır'ın eşi merhum Hasan Kocacayır'ın annesi Tuba ve İkbale'nin annesi Rahime Kocacayır vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Azman Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sebile Gürcan/9.10.2019
Umurca Köyü Gürcan ailesinden, Hadiye Gürcan, Hamit Gürcan, Erdem Palabıyık, Gülfer Palabıyık, Eşref Palabıyık'ın annesi Sebile Gürcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Umurca Köyü Cami'sinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Günnur Yavuz/7.10.2019
Lüleburgaz Siteler Mahallesinden Osman Yavuz'un eşi eski şoförlerden Ali Dayıoğlu'nun kızı Türkiye Petrollerinden emekli Kereviz 15 Kafe ve Mari Restaurant sahibi Ersin Dayığlu'nun ve Fatma Sekmen'İn kardeşi Günnur Yavuz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Bakırcı/4.10.2019
Yaşar Ferdi Ali Beyhan Zeliha Bakırcı'nın babaları Süleyman Bakırcı vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazını müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Saffet Karabaca/30.09.2019
Uzunköprü Alıç Köyü esnafından Rasim kızı Karayollarından emekli Kenan Uçar'ın kayınvalidesi torunu Eray Uçar'ın anneannesi Saffet Karabaca vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Özdemir/27.09.2019
DSİ’den emekli Tevfik Özdemir’in eşi, DSİ’den emekli Sezai Özdemir’in, Yasemin ve Gül Özdemir’in anneleri Fatma Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ayvalı Köyünde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Osman Altınel/26.09.2019
Şehrimiz eşraflarndan Hanife Altınel'in eşi Ebru Olgun ile Ersoy Altınel'in babaları Miray ve Kutay'ın dedeleri Erkan Olgun'un kayınpederi Osman Altınel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazın müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe Erginbaş/25.08.2019
Mehmet Erginbaş'ın eşi, Hüseyin Özgen'in kayınvalidesi Figen Özgen'in annesi Ayşe Erginbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Cami'nden kaldırılıp öğle namazını müteakip yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Vasfiye Tokatlı/23.009.2019
Merhum Sebahattin Tokatlı'nın eşi, Ferit Tokatlı, İsmail Tokatlı, Erdal Tokatlı, Özden Tokatlı ve Fuat Tokatlı'nın anneleri Vasfiye Tokatlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ovacık Köyü'nden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hasibe Çavuzoğlu/19.09.2019
Siteler Mahallesi sakinlerinden ilçe tarımda çalışan Hasan Çavuzoğlu Nesibe Özgür'ün annesi Hasibe Çavzoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yıldız Cami'nden kaldırılarak şehrimiz eni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten İskender/18.09.2019
Merhum Eski İlçe Müftüsü Hamit İskender'in eşi, merhum Serhat İskender'in annesi Gülten İskender hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazında sonra Sokollu Cami'nden kaldırılıp eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Sadife Yıldız/18.09.2019
Barış Mahallesi sakinlerinden Yıldız Bakkal merhum biriketçi Mehmet Refik Yıldız eşi Sadife Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Hacı Ahmet Azman Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mehmet Gültekin/17.09.2019
İnönü Mahallesi sakinlerinden, Nuriye Gültekin'in eşi, Bahar Bıçakçı, Rabia Göğüslü ve Dilek Gültekin'in babaları, Eray Kandemir'in dedesi, diş hekimi Erkan Göğüslü ve Mustafa Bıçakçı'nın kayınpederi Dambaslar Köyü'nden Mehmet Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ali Molla/12.09.2019
Yıldız Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Meryem Molla'nın eşi, Kamil Molla, Engin Molla ve Ercan Molla'nın babaları emekli öğretmen Ali Molla vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Yıldız Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Zekiye Güvenç/12.09.2019
Kocasinan Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Rüştü Güvenç'in eşi, İlksen, Yüksel, Gürel ve Ülkü'nün anneleri emekli öğretmen Zekiye Güvenç hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak, Kırıkköy'de defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Bahattin Çetinbaş/12.09.2019
Lüleburgaz'ın tanınmış eşrafından Ecz. Hakan Çetinbaş, Ecz. Sibel Çetinbaş'ın babaları merhume Kadriye Çetinbaş'ın eşi Bahattin Çetinbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe Saraç/9.09.2019
Merhum İsmail Saraç'ın kızı Ayşe Saraç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Düğüncülü Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Kenan Bulmaz/6.09.2019
Eski pazarcılardan Leyla Ayşe Sultan ve Fatih Bulmaz'ın babaları Kenan Bulmaz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ceanzesi bugün Cuma Namazı'ndan sonra Dernek Cami'nden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir.
Müberra Acet/2.09.2019
Şehrimiz eşrafından merhum şerbetçi Mehmet Acet'in eşi, Ahmet-Nazmi-Ali Acet, Zümrüt Topuçar'ın anneleri Müberra Acet vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Hasan Hasköylü/ 29.08.2019
Merhum Hacı Mustafa Hasköylü'nün Leyla'nın kardeşi, Hüseyin, Ayşe, Ahmet ve Halise'nin ağabeyleri, Gülten Hasköylü eşi, Ali Cevat ve Feride Hasköylü'nün babası Hasan Hasköylü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı öğle namazını müteakip Dernek Cami'nde kılınarak şehrimiz eski mezarlığa defnedilecektir.
Sevim Erkal/28.08.2019
Lüleburgaz eşrafından rahmetli Yılmaz Erkal'ın eşi Şule Gürsu ve Sibel Zağra'nın anneleri Vahdettin Gürsu ve Erdoğan Zağra'nın kayınvalidesi emekli öğretmen Sevim Erkal hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Şükran Nimet/26.08.2019
Rahmetli foto Ünal'ın eşi Ünsal Seçkin Nilgün Cebelli ve Ülkü Topuz'un anneleri, Halil Topuz ve İlhami Cebelli'nin kayınvalidesi Şükran Nimet Seçkin vefat etmiştir. Cenazesi bugün, öğle namazını müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.
Aynur Kurtuldu/23.08.2019
Ali ve Sacide Kurtuldu'nun kızları Aydın ve Muhittin Kurtuldu'nun kız kardeşleri Ersan Arslan Tüfekçi'nin annesi Aynur Kurtuldu vefat etmiştir. Cenazesi Cuma namazını müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Gülten Yetim/22.08.2019
Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli'nin kayınvalidesi emekli öğretmen Hüseyin Yetim'in eşi, Eczacı Aysu Gerenli ve kimya öğretmeni Nilsu Yetim'in anneleri Gülten Yetim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Süleyman Doyuran/22.08.2019
Ahmetbey Beldesi kasaplarından Süleyman Dyuran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında sonra Ahmetbey Beldesinden defnedilecektir.
Hacı Şükrü Çinbar/20.08.2019
Mehmet Çinbar'ın babası Hacı Şükrü Çinbar vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ebubekir Cami'nden kaldırılacak olup yeni mezarlığa defnedilecektir.
Mehmet Tezel/26.07.2017
Berber Salih Tezel ve Ayşegül Tezel'in oğlu, Taner Tezel'in ağabeyi, Zuhal Tezel'in eşi, Ulaş Tezel ve Ceren Tezel Keleş'in babası emekli edebiyat öğretmeni Mehmet Tezel vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına duyurulur.
Hikmet Sezen/25.07.2019
Merhum doktor Mustafa Sezen'in eşi Esin Soyer ve merhum Müjdat Sezen'in anneleri Hikmet Sezen hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazına müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Fatma Çeviker/25.07.2019
Merhum nüfus müdürü Halil İbrahim Çeviker'in eşi, emekli albay Aygün Çeviker'in ve Akbank'tan emekli Osman Çeviker'in ve Ahsen Perpelek'in anneleri Fatma Çeviker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kurtuluş Cami'nden kaldırılarak Karaağaç Köyü'nde defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Nezahat Gülbaş/22.07.2019
Şehrimiz eşraflarından Mustafa Gülbaş'ın annesi Murat Pamukçu'nun kayınvalidesi Necla, Nezihe ve Leyla'nın anneleri Nezahat Gülbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sokollu Mehmet Paşa Cami'nden kaldırılacaktır. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Yavuz SUYOLCU/10.07.2019
Lüleburgaz eşrafından Necdet ve  Yalçın SUYOLCU'nuın kardeşi Yavuz SUYOLCU  vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip SOKOLLU Camii'nden  kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.  
Bedia KUNBUK/10.07.2019
Kocasinan Mahallesi sakinlerinden, eski esnaflardan Hacı Yusuf KUNBUK'un eşi, Gülten ÇORAPÇIOĞLU ve Ercan KUNBUK'un anneleri, Hacı Muammer ERMUT'un kız kardeşi Hacı Bedia KUNBUK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ayşe DEMİRYAPAN/08.07.2019
Sinema makinisti Kasım DEMİRYAPAN'ın eşi, öğretmen Birol DEMİRYAPAN, Bülent DEMİRYAPAN ve HEAŞ'tan emekli Şenol DEMİRYAPAN'ın anneleri Ayşe DEMİRYAPAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Sokollu Camiinden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Mukaddes TUNA/04.07.2019
Devlet Su İşlerinden emekli merhum Hüseyin TURAN 'ın eşi, Sevim, Sevgi, Serpil ve Doğan TUNA 'nın annesi, Mukaddes TUNA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazında Kurtuluş Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Atike Parmaksızoğlu/28.06.2019
Kurtuluş Mah. sakinlerinden merhum Kadir Parmaksızoğlu'nun eşi, Canan Dalkıran, Nazmiye Yekta, Nazan Başsezen'in anneleri Yaman Dalkıran, Yasemin Özcan'ın anneanneleri Muammer Yekta ve Adnan Dalkıran'ın kayınvalideleri Atike Parmaksızoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sokollu Cami'nden kaldırılıp Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Ahmetcan Nalcı/28.06.2019
  • Yıldırım Mah. sakinlerinden Belkız Nalcı'nın oğlu, Serkan, Volkan, Serpil Nalcı'nın babaları Ahmetcan Nalcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında müteakip Dernek Cami'nden kaldırılacaktır.
Dost ve yakınlarına üzülerek duyurulur.
Call Now ButtonÇağrı Merkezi