MENÜ KAPAT

Çember’de girişimcilik ekosistemi konuşuldu

 Girişim Çemberi’nin 21 Eylül’deki konukları Startup Market  kurucu ortağı ve CEO’su Serkan Bağçe  ve Ürün Geliştirme Ajansı İnovanka kurucularından Gökhan Geyik oldu.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) gerçekleştirilen etkinlikte Serkan Bağçe ve Gökhan Geyik, girişimci ve girişimci adaylarıyla sohbet etti. Üretim, satış, pazarlama, takımlaşma ve girişimcilik ekosistemi üzerine sorgulamaların yapılığı etkinlikte katılımcı ve konuşmacılar fikir alış verişinde bulundular.

Serkan Bağçe Kimdir ?

1981 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden lisans, 2008 yılında da Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans derecelerini aldı. 2006 ve 2010 yılları arasında British American Tobacco şirketinde Ticari Pazarlama departmanında bölge sorumluluğundan ekip yöneticiliğine kadar çeşitli görevler yaptı. 2010’da askerlik görevimi tamamladı ve  2010’dan bu yana Comodo, CNR Holding, Momento, Yetenek Akademisi, Şen Piliç, Perfetti Finansbank, The Others Agency firmalarına yönetim danışmanlığı ve “interim management” görevlerinde bulundu.  Satış ve Pazarlama süreçleri odaklı stratejik plan ve organizasyonel gelişim alanlarında iş geliştirme profesyoneli olan Serkan Bağçe, son 4 yıldır startup ekosisteminde birçok startupa mentorluk ve birkaçına yatırım yapmıştır. Startup Maket kurucu ortağı ve CEO’su olarak hayatına devam eden Serkan Bağçe, evlidir ve bir oğlu vardır.

Gökhan Geyik kimdir ? 

1989 yılında Lüleburgaz’da doğdu. Başkent Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri’nde öğrenciyken ilk kurum içi girişimini eğitim sektöründe otomasyon sistemleri üzerine yaptı. Üniversitesi’nde kuluçka merkezi, üretim takımları kurulmasında öncülük ettikten sonra TOBB Genç Girişimciler Kurulu Ankara Üniversiteler ve Teknokentler Bşk.Yrd görevine seçilerek 15 üniversite’de üretim kültürü oluşturulmasına destek verdi. Ardından inovanka kurucu ortağı olan Gökhan Geyik, inovanka’da takımıyla  kültür, inovasyon ve pazarlama’nın bir arada kullanıldığı metodoloji geliştirerek orta ve büyük ölçekli şirketleri büyütme odaklı yönetici ve şirket danışmanlığı yaptı. Bölgesel çapta girişimcilik ekosistemi oluşturmak için Startup Trakya kuruluşunda ve yönetimin yer alan Gökhan Geyik Trakya’da bir çok gence ve girişimci adayına destek sağlıyor.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi