MENÜ KAPAT

Candan Erçetin LYSA’ya hayran kaldı

Türkiye’nin yetiştirdiği önemli ses sanatçılarından Candan Erçetin, yapımı hızla tamamlanmak üzere olan Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisine (LYSA) hayran kaldı. Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli ve teknik ekiple birlikte beraberinde iş ortağı Hakan Karahan ile birlikte LYSA’yı inceleyen Erçetin, Lüleburgaz’ın böyle bir akademiye sahip olacağı için şanslı olduğunu kaydetti. Erçetin, LYSA’nın sadece Trakya’nın değil, Türkiye’nin önemli sanat merkezlerinden biri olacağını söyledi.

Belediyemizin öz kaynaklarıyla yapımına devam ettiği ve tamamlandığında sadece Trakya’nın değil Türkiye’nin önemli sanat merkezlerinden biri olacak LYSA’ya ünlü sanatçı Candan Erçetin hayran kaldı. İş ortağı ünlü sanatçı Hakan Karahan ile birlikte LYSA’yı ziyaret eden Erçetin, Başkan Gerenli ve teknik ekipten tesis hakkında detaylı bilgi aldı.

Sanat üreten bir merkez olacak

Erçetin, Lüleburgaz’da LYSA gibi bir yapı beklemediğini ve oldukça şaşırdığını belirterek, LYSA’nın hem bulunduğu konumu itibariyle hem de içinde barındırdığı sinema, heykel, resim, müzik atölyeleri gibi atölyeleriyle sürekli sanat üreten bir merkez olacağını belirtti. Sanatçı olarak LYSA’ya destek sözü veren Erçetin, Belediyemizin kente böylesine bir merkez kazandırmasının önemli olduğunu söyledi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi