MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli kısıtlamada da sahada

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında, tam saha denetim gerçekleştirdi. Başkan Gerenli, belediyemize ait Geçici Hayvan Bakım Evinden Kızılay’ın kan bağış kampanyasına kadar çok sayıda yerde incelemelerde bulundu. Öte yandan Başkan Gerenli, kısıtlama nedeniyle aç kalan güvercinleri Kongre Meydanı’nda besleyerek can dostların yanında oldu.

Tüm yurtta olduğu gibi Lüleburgaz’da da başlayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında Başkan Gerenli çalışmaları yakından inceledi. Gerenli, gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra Kongre Meydanı’nda kısıtlamadan dolayı aç kalan güvercinleri besledi. Bir süre Kongre Meydanı’nda Türk Kızılay Lüleburgaz Şubesi’nin kan bağış kampanyasının gerçekleştirildiği Kızılay çadırını da ziyaret eden Gerenli, kısıtlamada kan bağışına koşan vatandaşlara teşekkür etti.

İlk durak can dostlar

Başkan Gerenli’nin kısıtlama denetimleri kapsamındaki ilk durağı Lüleburgaz Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi oldu. Başkan Gerenli, barınaktaki çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Barınaktaki can dostlarla da bir süre ilgilenen Gerenli, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisini (LYSA) ziyaret etti.

LYSA’da çalışmalar aralıksız sürüyor

LYSA’da tüm hızıyla devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gerenli, yetkililerden detaylı bilgi aldı. Gerenli, tamamlandığında Lüleburgaz’ın önemli cazibe merkezi haline gelecek LYSA’daki çalışmaları yakından takip etti.

Güvercinleri unutmadı

Öte yandan Başkan Gerenli kısıtlama nedeniyle Kongre Meydanı’nda vatandaşların besleyemediği güvercinleri de unutmadı. Elinde yemlerle Kongre Meydanı’na gelen Gerenli, güvercinleri tek tek besledi.

Kan bağış çadırına ziyaret

Başka Gerenli’nin son durağı ise Türk Kızılay Lüleburgaz Şubesi’nin kan bağış kampanyası düzenlediği kan bağışı çadırı oldu. Başkan Gerenli burada görevlilerle bir süre sohbet ettikten sonra kan bağışı için randevu alarak çadıra gelen vatandaşlara teşekkür etti.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi