MENÜ KAPAT

Bültenlerde “Karekod” dönemi

Lüleburgaz Belediyesi aylık olarak yayımlanan belediye bülteninde karekod dönemine geçti. Bültenlere yerleştirilen “karekod” sayesinde vatandaşlar belediyenin bülten ve Kentim Kendim Dergisi’nin yayınlarıyla, haberlerin video içeriklerine anında ulaşabilecek. Lüleburgaz Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Cem Sain, karekod uygulamasının birçok hizmette kullanılmaya başlanacağını söyleyerek “QR Kod uygulaması sayesinde vatandaşlarımız tek tıkla görsel içeriklere dijital ortamdan ulaşabilecek.” dedi.

Ocak ayından bu yana yayımlanan aylık bültenlerle vatandaşlarımıza, yapılan çalışma ve etkinlikleri duyuran Lüleburgaz Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, belediye bülteninde dijital dönüşüme imza attı. Bu kapsamda aylık bültenlere vatandaşın hem bülten ve Kentim Kendim Dergisi arşivlerine ulaşabileceği hem de haberlerin video içeriklerini izleyebileceği karekodlar yerleştirildi.

Tek tıkla cebinizde

Belediye bültenlerinde dijital bir dönüşüm başlattıklarını söyleyen Sain, “QR Kod uygulaması sayesinde vatandaşlarımız tek tıkla görsel içeriklere dijital ortamdan ulaşabilecek. Karekod uygulamasını daha da yaygınlaştırarak belediyemizin birçok hizmetinde kullanmayı planlıyoruz.” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi