MENÜ KAPAT

Bizim Kızanların bu haftaki konuğu: Ahmet Özden

Belediyemizin korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerin yanında olmak için başlattığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programının bu haftaki konuğu kentin dünyaca ünlü sanatçısı Ahmet Özden olacak.

Geçtiğimiz hafta yayınlandığı ilk bölümüyle 10 binden fazla izleyici kitlesine ulaşarak Lüleburgazlıları ekran başına kilitleyen “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programının bu haftaki konuğu belli oldu. Programın bu haftaki konuğu Trakya zurnasını dünyaya tanıtan, Lüleburgaz’ın dünyaca ünlü sanatçılarından Ahmet Özden olacak.

Hem sohbet hem müzik

Ekibiyle beraber canlı yayında Tansu Edip Gökbudak ve İsmet Altay Süpürgeci’nin konuğu olacak olan Ahmet Özden’le hem keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek, hem de izleyicilerin kulaklarının pasını silecek unutulmaz eserler çalınacak.

Cuma saat 21.00’de

Belediyemizin Gökhan Yeniada’nın konuk olduğu ilk bölümüyle binlerce izleyiciyi ekranlara kilitleyen “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı Cuma günü saat 21.00’de Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. Programı kaçırmamak için Lüleburgaz Belediyesi’nin hesaplarına abone olunabilir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi