MENÜ KAPAT

Bizim Kızanlar’da Ahmet Özden fırtınası

Belediyemizin korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerin yanında olmak ve onların sesini duyurmak amacıyla hayata geçirdiği “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programının bu haftaki konuğu ünlü zurna üstadı Ahmet Özden oldu. Belediyemizin Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanan, Lüleburgaz ve diğer şehirlerden 40 binden fazla kişiye ulaşan programda Özden, çaldığı parçalarla ekranların başındaki izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Korona virüs salgınında hem müzisyenlere destek olmak hem de seslerini duyurmak için “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” canlı yayınını hayata geçiren Belediyemizin bu haftaki konuğu sadece Lüleburgaz’ın değil Trakya’nın dünyaca ünlü zurna üstadı Ahmet Özden oldu. Ekibiyle birlikte programa konuk olan Özden, zurnasıyla hayat verdiği parçalarla ekranlarının başındaki izleyiciye unutulmaz anlar yaşattı.

Hem duygulandırdı hem neşelendirdi

Programa birbirinden güzel iki parçayla giriş yapan Ahmet Özden canlı yayın boyunca çaldığı parçalarla izleyenleri hem duygulandırdı hem neşelendirdi. Atatürk’ün ve Lüleburgaz’ın sevilen değerlerinden merhum Sırtlan Ahmet’in sevdiği Selanik Türküsü’nü de çalan Özden kulakların pasını sildi.

40 bin kişiyi aştı

Belediyemizin Facebook ve Youtube sayfalarından canlı olarak paylaşılan program sadece birkaç saat içinde 40 binden fazla tekil kullanıcıya ulaştı. Program Lüleburgaz’ın sınırlarını aşarken ABD’den dahi programı takip eden müzikseverler oldu. Belediyemizin her hafta Cuma günü saat 21.00’de canlı yayınlanan “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı Youtube ve Facebook hesaplarımızdan izlenebilir. Programları kaçırmak istemeyen müzikseverler Youtube kanalımıza abone olabilir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi