MENÜ KAPAT

Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler’den muhteşem başlangıç

Belediyemizin korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerin yanında olmak ve onların sesini duyurmak amacıyla hayata geçirdiği “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı başladı. Belediyemizin Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanan ve binlerce kişiye ulaşan programın ilk konuğu muhteşem sesiyle Gökhan Yeniada oldu.

Korona virüs salgınında yaptığı çalışmalarla vatandaşının yanında olan Belediyemizin, Lüleburgazlı müzisyenlere destek olmak için başlattığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı muhteşem bir başlangıç yaptı. Belediyemizin Facebook ve Youtube hesaplarından eş zamanlı olarak canlı yayınlanan yaklaşık 1 saat süren program çok sayıda izleyici tarafından takip edildi.

Ekranlarda müzik ziyafeti

Çekimlerinin Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde yapıldığı programın ilk konuğu ise O Ses Türkiye ve Rising Star yarışmalarında parlayan, geçtiğimiz aylarda da müzik dünyasına “Yok Diyemem” isimli şarkısıyla iddialı bir giriş yapan Gökhan Yeniada oldu. İsmet Altay Süpürgeci ve Tansu Edip Gökbudak’ın birbirinden renkli sorularını yanıtlayan Yeniada, program boyunca müzik grubuyla birlikte seslendirdiği şarkılarla ekranların başındaki izleyicilere müzik ziyafeti sundu.

15 bin kişiye ulaştı

Facebook ve Youtube sayfalarımızdan canlı olarak paylaşılan program ilk gününde sadece Facebook üzerinden 15 bin tekil kişiye ulaştı. Cuma akşamı kısıtlamanın başladığı saat 21.00’de yayına giren programı Lüleburgazlı vatandaşların yanı sıra yurdun çeşitli kentlerinden de vatandaşlar takip etti.

Haftaya Ahmet Özden var

Her hafta Cuma günü yayınlanacak olan “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler’in” önümüzdeki haftaki konuğu ise Lüleburgaz’ın dünyaca ünlü müzisyenlerinden biri olan Ahmet Özden olacak. “Zurnaya hayat veren kişi” lakaplı Ahmet Özden ile gerçekleştirilecek canlı yayın Cuma günü saat 21.00’de Belediyemizin Youtube ve Facebook hesaplarından yayınlanacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi