MENÜ KAPAT

Belediyemizden pazarcı esnafına dezenfektan

Sosyal Destek Hizmetleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz pazar yerlerindeki esnafa dezenfektan dağıtmaya başladı. İlk olarak Atatürk Mahallesi Semt Pazarı’ndaki 46 esnafa dezenfektan dağıtılırken önümüzdeki günlerde 274 pazarcı esnafına daha el dezenfektanı dağıtılacak. Böylece toplamda 320 esnafa el dezenfektanı dağıtılmış olunacak.

Koronavirüs salgının başından bu yana pazar yerlerinde maske, mesafe ve hijyen denetimini yoğun bir şekilde sürdüren Belediyemiz, pazarcı esnafına el dezenfektanı dağıtmaya başladı. Salgının başladığı günden bu yana pazarcı esnafına erzak yardımında bulunan belediye, el dezenfektanlarının ilk bölümünü Atatürk Mahallesi Semt Pazarı’nda dağıttı

320 esnafa dağıtılacak

Zabıta ekiplerimiz eşliğinde gerçekleştirilen dağıtımda 46 tezgah sahibine el dezenfektanı dağıtıldı. Ekipler dezenfektanların dağıtımı sırasında esnafa el dezenfektanlarını kullanmalarının yanı sıra maske ve mesafe kurallarına sıkı bir şekilde uymaları yönünde uyardı. Gerçekleştirilen ilk dağıtımın ardından belediyemiz, kent genelinde bulunan 274 pazarcı esnafına daha dezenfektan dağıtarak toplamda 320 kişiye ulaşmış olacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi