MENÜ KAPAT

Belediyemiz 2017’yi Değerlendirdi!

Belediyemiz daire müdürleri tarafından, demokrasi kültürünü içselleştirmiş, açık, şeffaf ve hesap verebilirlik ilkeleriyle 2017 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.

2017 yılsonu değerlendirme toplantısına, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Başkan Yardımcıları Kevser Özkan, Rasim Aslan ve Necmi İnci, belediye personeli ve Lüleburgaz halkı katıldı. Yılsonu değerlendirme toplantısı  Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. 18 daire müdürü değerlendirme toplantısında yaptıkları sunumlarda 2017 yılında gerçekleştirilen çalışmaları anlatıp hedeflerin ne kadarının gerçekleştirildiğini paylaştılar.

2017 Performansları Sunuldu
İki bölümde gerçekleşen sunumun ilk bölümünde, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Göksel Üstünalp, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Reşide Candan, Mali Hizmetler Müdürü Yeşim Çakır, Yazı İşleri Müdürü Türkan Rodoplu, İmar ve Şehircilik Müdürü Nermin Adak, Destek Hizmetleri Müdürü Müjdat Akmaz, Özel Kalem Müdürü Çağrı Filiz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Dilek Çetin Çivi ve Tesisler Müdürü Samet Servet sunumlarını gerçekleştirdi. Değerlendirme toplantısının ikinci bölümü Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünün sunumu ile başladı. Sunumu Su ve Kanalizasyon Personeli Erhan Atalay yaptı. Sunumun ardından sırasıyla Bilgi İşlem Müdürü İbrahim Zengin, Temizlik İşleri Müdürü Sedat Şen, Hukuk İşleri Personeli Taylan Altan, Veteriner Hekimlik Müdürü Metin Şenpınar, Plan ve Proje Müdürü Gökhan Kaya Atay, Fen İşleri Müdürü Nalan Koç, Zabıta Müdürü Raif Bıyıktaş ve İtfaiye Müdürü Ceyhun Akgöl 2017 yılı performanslarını paylaştılar.
2017 Yılı Değerlendirme Toplantısında sunumların ardından Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak konuşma yaptı. Başkan Emin Halebak konuşmasında, daire müdürlerinin bir yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaları ve performans değerlendirmelerini sunmalarının çok büyük önem taşıdığını ve bir yıllık performansın açıkça sunulmasıyla açık, şeffaf ve hesap verebilirlik ilkeleriyle demokrasi kültürünün içselleştirildiğini ifade etti. Başkan Emin Halebak’ın konuşmasının ardından başkan yardımcıları Kevser Özkan, Rasim Aslan, Necmi İnci ve tüm daire müdürlerine Başkan Emin Halebak tarafından plaket takdim edildi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi