MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den Tarım Fuarı’na ziyaret

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Kapalı Pazaryeri ve Semt Merkezi’nde düzenlenen 15’inci Lüleburgaz Tarımtech Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı’nı ziyaret etti. Fuara katılanlara hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Gerenli, koronavirüsle mücadele kapsamında alınan önlemlerini de yerinde incelemiş oldu.

Başkan Gerenli, 15’inci Lüleburgaz Tarımtech Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı’nı ziyaret etti. Koronavirüs salgını nedeniyle açılış töreninin yapılmadığı fuarda Başkan Gerenli, koronavirüse karşı alınan önlemleri tek tek denetledi. Fuar yetkilisi Önder Harbili’den bir süre bilgi alan Gerenli, hayırlı olsun dileklerinin ardından alandan ayrıldı. Tarımsal üretim araçlarının yer aldığı fuar 26 Eylül’e kadar devam edecek.

Tarımsal üretim vurgusu

Tarım fuarında yaptığı incelemenin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Gerenli, “Koronavirüs salgını bize tarımsal üretimin önemini bir kez daha göstermiş oldu. Bu nedenle bu tarz etkinliklerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Geleceğin dünyasında tarıma yönelen uluslar kazanacaktır. Bu nedenle bizim de özellikle Trakya olarak acil bir şekilde tarımsal üretimde büyük bir sıçrama yapmamız gerekiyor.”

Call Now ButtonÇağrı Merkezi