MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den tam saha denetim

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, kent genelinde gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde denetledi.

Belediye başkan yardımcılarımız Erol Özgür, Gökhan Kaya Atay ve beraberindeki heyetle 21 Ağustos’ta tam saha denetim gerçekleştiren Başkan Gerenli, sorun olarak tespit edilen noktaları belirledi. Asfalt işlemi tamamlanan Özgürlük Caddesi’ndeki kaldırım çalışmalarını da yerinde inceleyen Gerenli, “Lüleburgaz için çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz mesai mevhumu gözetmeksizin sahada çalışmalarını sürdürüyor” dedi. Sorunlu gördüğü noktaları tek tek inceleyen Gerenli, çalışmaların sonucu hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Okullar Caddesi’nde inceleme

Başkan Gerenli’nin denetimi kapsamında ilk durağı Acı Çeşme Sokak ve Okullar Caddesi oldu. Gerenli, Lüleburgaz kent trafiğinin belkemiğini oluşturan söz konusu alandaki kaldırım, asfalt ve menfez çalışmalarını inceledi. Caddede fiziki ömrünü yitirdiği için yenilenen menfez çalışması hakkında bilgi alan Gerenli, menfezin yer altından devam ettiği sokakları da tek tek gezdi. Gezdiği Acı Çeşme 1. Ara Sokak’taki üstyapı ve altyapıdaki eksiklikleri tespit eden Gerenli, vatandaşın da sorunlarını dinledi.

Millet Caddesi’ni de gözlemledi

Başkan Gerenli, Lüleburgaz’da tüm uyarı levhalarına rağmen kazaların yaşandığı Millet Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Gerenli, başkan yardımcımız Gökhan Kaya Atay ile söz konusu caddedeki sorunların giderilmesi için alınabilecek önlemleri konuştu.

Özgürlük Caddesi’ne yerinde denetim

Gerenli’nin kent turundaki son durağı ise Belediye ekiplerimizin yoğun çalışmaları sonucunda baştan aşağı yenilenen Özgürlük Caddesi oldu. Özgürlük Caddesi’ni boydan boya yürüyerek gezen Gerenli, kaldırım çalışması yapan işçilerin de tespitlerini dinledi.

Lüleburgaz için çalışıyoruz

Gün boyu süren denetimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli: “Tek gayemiz Lüleburgaz’ın daha iyi yerlerde olması. Yapmamız gereken işi yapıyoruz. Lüleburgaz için çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz mesai mevhumu gözetmeksizin sahada çalışmalarını sürdürüyor.” ifadelerini kullandı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi