MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den o parka yakın mercek

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli Siteler Mahallesi’nde toplam 5 bin 144 metrekarelik alanda yapımı devam eden parkta incelemelerde bulundu. Başkan Gerenli, kafeterya binasının yükseldiği ve yürüyüş parkurlarının ortaya çıkmaya başladığı park hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Gerenli’nin 2019’daki seçim vaatlerinden biri olan “Nefes alacağımız, daha fazla yeşil alanın bulunduğu Lüleburgaz” sözü tek tek gerçek oluyor. Kentin dört bir yanında vatandaşlarımıza modern ve yeşil alanları kullanılabilir parklar yapan Belediyemiz, Siteler Mahallesi Manolya, Açelya ve Filiz Sokak kesişimindeki toplam 5 bin 144 metrekarelik parkın yapımına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler mesai saati fark etmeksizin çalışırken, Başkan Gerenli çalışmaları yakından takip ediyor.

Teknik ekipten bilgi aldı

Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Kaya Atay ile birlikte parkta incelemelerde bulunan Başkan Gerenli, sahadaki teknik ekipten bilgi aldı. Teknik ekibin parktaki çalışmaları detaylı bir şekilde gösterdiği Gerenli, parkın tamamlandığında insanların dinlenebileceği, yürüyüş yapabileceği bir yaşam merkezi gibi olacağını söyledi.

Park ortaya çıkmaya başladı

Ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken parkın hatları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Kafeterya binasının adım adım yükseldiği parkta yapılacaklar ise şöyle; Yürüyüş parkuru, oturma grupları, basketbol sahası, dinlenme alanları.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi