MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den LYSA’ya yakın mercek

Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisindeki (LYSA) çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli: “Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademimizde hukuki sürecin tamamlanmasıyla birlikte gerekli çalışmaları başlattık. Bu güzel tesisi en kısa sürede kentimize ve ülkemize kazandırmak için canla başla çalışacağız.” dedi.

Yapımı tamamlandığında Lüleburgaz’a sanat alanında önemli bir ivme kazandıracak olan LYSA’da çalışmalar yeniden başladı. Hukuki sürecin tamamlanmasının ardından başlayan çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak kente kazandırılması planlıyor. Öte yandan Başkan Gerenli de LYSA’daki çalışmaları yerinde inceleyip, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Kentimize ve ülkemize kazandıracağız”

Başkan Gerenli, Lüleburgaz Belediyesi’nin “Devlette devamlılık esastır” anlayışıyla hareket ettiğini hatırlatarak, geçmişten bu yana sürdürülen yatırımların birbirine entegre bir şekilde devam ettiğini söyledi. Başkan Gerenli, “Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademimizde hukuki sürecin tamamlanmasıyla birlikte gerekli çalışmaları başlattık. Bu güzel tesisi en kısa sürede kentimize ve ülkemize kazandırmak için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi