MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den Lüleburgaz’ın gururlarına “Teşekkür Belgesi”

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun düzenlediği Yol Bisiklet Yarışları – 2020 Yıldız Erkekler Klasmanı’nda 4’üncü olan bisiklet sporcularının teşekkür belgesi etkinliğinde konuşan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, “Bisiklet dostu kent olan Lüleburgaz’da başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen “Yol Bisikletleri Yarışları 2020 – Yıldız Erkekler Genel Klasmanında 4’üncü olarak Lüleburgaz’ın adını başarıyla temsil eden

Lüleburgaz Bisiklet Motosiklet Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyesi bisiklet sporcularına Başkan Gerenli teşekkür belgesi verdi.

“Bisiklet sporu bambaşka spordur”

Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet ve Bisiklet Akademisinde (LYMBA) gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Başkan Gerenli, Lüleburgaz’ın bisiklet dostu bir kent olduğunu vurgulayarak, “Bisiklet sporu bambaşka bir spordur. Sizlerin hem bisiklet sporuyla uğraşması, hem Lüleburgaz’ın adını temsil ederek başarılar kazandırması beni fazlasıyla mutlu etti. Bisiklet dostu kent olan Lüleburgaz’da başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Tesisin ve çalışma ortamının sizlere daha iyi şartlar oluşturması için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi