MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den liseli gence doğum günü sürprizi

Kent genelindeki çalışmaları denetlemeye çıkan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, 20 yaş üstüne gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle doğum gününde evinde olan Can Akalın’a sürpriz gerçekleştirdi. Balkona çıktığında karşısında Başkan Gerenli’yi gören gencin mutluluğu gözlerinden okundu.

Başkan Gerenli, doğum gününde evde olmak zorunda olan liseli genci unutmadı. Kent genelindeki çalışmaları takip etmek için sahaya çıkan Gerenli, Sabahattin Ali Parkı’nda vatandaşla sohbet ederken Can Akalın’ın doğum günü olduğunu öğrendi. Arkadaşlarının da evin balkonundan sürpriz yapmak üzere toplandığı Akalın’a Başkan Gerenli de sürpriz yapmak istedi.

Balkona çıktığında şaşırdı

Gerenli, gençlerle birlikte Akalın’ın evine doğru ilerlerken, gencin arkadaşları Akalın’ı telefonla arayarak balkona davet etti. Sürprizden habersiz bir şekilde balkona çıkan Akalın, karşısında Başkan Gerenli’yi görünce şaşırdı. Gerenli’nin doğum gününü kutlamasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Akalın’ın mutluluğu gözlerinden okundu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi