MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den Koşukavak’a ziyaret

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Bulgaristan programı kapsamında Bulgaristan-Kırcaali’ye bağlı Koşukavak Belediyesine ziyarette bulundu.

Koşukavak Belediye Başkanı Sebihan Mehmed, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür, Bal-Göç Trakya Derneği Başkanı Veli Öner ve Lüleburgaz Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Cem Sain’in içinde bulunduğu kafileyi makamında ağırladı.

Koşukavak Belediye Başkanı Sebihan Mehmed ziyaretten duyduğu memnuniyetini şu sözlerle dile getirdi: “Öncelikle bu nazik ziyaretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim. Yıllar önce bu bölgeden göçmüş bir ailenin çocuğu olarak buraları ziyaret etmeniz ve geçmişinize sahip çıkmanız bizleri çok mutlu etti. İnanıyorum ki dostluk ilişkilerimiz ve sınır ötesi iş birliklerimiz her daim devam edecek.”

Ziyarette Başkan Sebihan Mehmed’in yanı sıra Koşukavak Belediyesi Meclis Başkanı Metin Bayramali, Meclis Üyesi Leyla İsmail, Belediye Başkan Yarımcısı Abidin Hacımehmed, Belediye Başkan Yardımcısı Nejdie Akif de yer aldı.

Ziyaretin ardından Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, kafile ile birlikte Koşukavak’ı gezerek kentte yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi