MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli’den Durak Mahallesi’ne yakın mercek

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Durak Mahallesi’nde devam eden üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Halkla bir araya gelen Başkan Gerenli, vatandaşın sorunlarını tek tek dinlerken mahalle muhtarı Ahmet Sezer’in bildirdiği sorunları tek tek not etti.

Lüleburgaz Belediyesi, hayallerin hayat bulduğu Lüleburgaz için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda belediye ekiplerimiz kentin dört bir yanında altyapı ve üstyapı çalışmalarını devam ettirirken, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de çalışmaları yerinde inceledi.

Sorunları yerinde inceledi

 Durak Mahallesi’ne yakın ilgi gösteren Gerenli, mahalle muhtarı Ahmet Sezerle birlikte gezerek mahalledeki sorunları tek tek tespit etti. Fen İşleri Müdürlüğümüzün mahalledeki asfalt çalışmalarını da inceleyen Gerenli, burada ekiplerden bilgi aldı.

Tek tek not aldı

 Vatandaşla Durak Mahallesi’nde bir araya gelen Başkan Gerenli, mahalledeki sorunları tek tek dinledi. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Gerenli, oturduğu kahvede Lüleburgazlılarla istişarede bulundu. Gerenli ardından muhtar Ahmet Sezer ile birlikte mahallede devam eden çalışmaları takip etti. Muhtarın anlattığı sorunları dinleyen Başkan Gerenli, yanında taşıdığı not defterine tek tek not aldı.

Barınakta inceleme 

Öte yandan Başkan Gerenli Lüleburgaz Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nde de incelemelerde bulundu. Gerenli, bakımevi personelinden can dostlarımızın geçici yuvasında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi