MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli: “Personelimize saldırı kabul edilemez”

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, belediye hizmet binasında önce vezne görevlisini, ardından da kadın güvenlik görevlisini darp eden saldırgana tepki gösterdi. Yaşanan olayın kabul edilemez olduğunu söyleyen Başkan Gerenli, “Lüleburgaz halkımız için çalışan mesai arkadaşlarımıza yapılan saldırıyı kınıyorum. Üzüntü verici olayın sonuna kadar takipçisi olacağız” dedi.

Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası’nda önce vezne görevlisine tokat atan, ardından çıkan arbedede kadın güvenlik görevlisine yumruk atan saldırgan B.P’ye Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli sert tepki gösterdi. Başkan Gerenli, Türkiye gündemine oturan saldırganla ilgili gelişmelerin takipçisi olacaklarını söyleyerek, “Çalışma arkadaşlarımızın sonuna kadar arkasındayız” mesajı verdi.

“Takipçisi olacağız”

Vezne görevlisine atılan tokatla ve belediyenin kadın güvenlik görevlisine atılan yumruğun kendisini derinden yaraladığını söyleyen Gerenli, “Bu olay asla kabul edilemez. Bu durumun hukuki olarak sonuna kadar takipçisi olacağız. Karşısında babası yaşındaki insana ve daha da önemlisi olayı engellemeye çalışan kadın güvenlik görevlisine saldıran şahsın davranışını esefle kınıyorum.” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi