MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli pazarcıların sorunlarını dinledi

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Avrupa Yerel Demokrasi Haftası kapsamında Lüleburgaz’daki pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle her gruptan sınırlı sayıda temsilcinin katıldığı toplantıda pazarcı esnafıyla sorunlara ve çözüm önerilerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Gerenli, koronavirüs pandemisi yüzünden ekonomik olarak zor bir dönemden geçen Lüleburgaz Seyyar Pazarcılar Odası’na bağlı pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Lüleburgaz Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen toplantı, koronavirüs salgını nedeniyle sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşti. Her gruptan temsilcinin katıldığı toplantıda Başkan Gerenli esnafın sorunlarını dinledi.

Sorunlar tek tek not edildi

Salgın boyunca pazarcı esnafının yanında yer alan Başkan Gerenli, pazarcıların istek ve taleplerini tek tek not etti. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Gerenli, “Pandemi sürecinde ekonomik olarak zor günler geçiren pazarcı esnafımızla bir araya geldik. Koronavirus önlemleri kapsamında her gruptan temsilcilerin katıldığı toplantıda esnaf arkadaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözüm önerileri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Esnafımızın yanında olmaya, onların sorunlarına çözüm üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi