MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli hem umut oldu hem davet etti

Lüleburgaz, İngilizce Öğretmeni Sümeyra Öztürk’ün lösemi teşhisi konulan küçük oğlu Önder Öztürk için seferber oldu. Çok sayıda kişi Türk Kızılay’a kan ve kök hücre bağışında bulunurken, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de Önder ve daha nice kök hücre bağışı bekleyen hastalar için bağışta bulundu.

Bütün Lüleburgazlıları kan ve kök hücre bağışına davet eden başkan Gerenli, “Kongre Meydanı’nda kurulan Kan Bağışı Çadırında Önder evladımız gibi nice kök hücre bağışı  bekleyen vatandaşlarımıza umut olduk. Tüm Lüleburgazlıları, bağış bekleyen vatandaşlarımıza umut olmaya davet diyorum” dedi.

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 80. Yıl Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Sümeyra Öztürk’ün lösemi teşhisi konulan küçük oğlu Önder Öztürk için kök hücre bağış kampanyası başlattı. 12 ile 14 Eylül tarihleri arasında Kongre Meydanı’nda düzenlenen kan ve kök hücre bağış etkinliğine çok sayıda Lüleburgazlı katıldı. Önder ve daha nice kök hücre nakli bekleyen hastalar için Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de örnek oldu. Başkan Gerenli Önder ve diğer hastalar için kök hücre bağışında bulundu.

“Umut olmaya davet ediyorum”

Kök hücre bağışından sonra açıklamalarda bulunan başkan Gerenli, “Kongre Meydanı’nda kurulan kan bağışı çadırında Önder evladımız gibi nice kök hücre bağışı bekleyen vatandaşlarımıza umut olduk. Tüm Lüleburgazlıları bağış bekleyen vatandaşlarımıza umut olmaya davet ediyorum” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi