MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli hem denetledi hem vatandaşı dinledi

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, kent genelinde gerçekleştirilen çalışmaları hem yerinde inceledi hem de gezdiği bölgelerde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Gerenli, “Daha güzel, daha yaşanabilir bir Lüleburgaz için mesai gözetmeksizin işimizin başında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Gerenli, belediyemizin kentin çeşitli bölgelerinde sürdürdüğü yatırım çalışmalarını yakından inceledi. Başkan Gerenli, gezdiği bölgelerde vatandaşlarla da bir araya geldi ve inceleme gerçekleştirdiği bölgelerde ekiplerin çalışmaları hakkında teknik ekiplerden detaylı bilgi aldı.

Vatandaşın sorunlarını dinledi

Denetleme kapsamında Temizlik Şantiyesi binası, Sabahattin Ali Parkı, Yücel Şınığ Hobi Bahçeleri ve yapımı tamamlanmak üzere olan 8 No’lu parkta bir dizi incelemelerde bulunan Başkan Gerenli, bu alanlarda vatandaşla da bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini tek tek not alan Başkan Gerenli, her zaman vatandaşın hassasiyetlerini gözeterek çalışmaya devam edecekleri mesajını verdi.

Çocuklarla hatıra fotoğrafı

Öte yandan Atatürk Mahallesi’ndeki Eczacıbaşı Parkı’nda çim biçme çalışması gerçekleştiren ekipleri de ziyaret eden Başkan Gerenli, burada oyun oynayan çocukların fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi. Başkan Gerenli, çocuklarla birlikte objektiflere poz verdi.

“İşimizin başında olmaya devam!”

Başkan Gerenli gerçekleştirdiği geziyle birlikte hem ekipleri denetlediğini hem de Lüleburgazlıların talep ve önerilerini dinlediğini söyleyerek, “Daha güzel, daha yaşanabilir bir Lüleburgaz için mesai gözetmeksizin işimizin başında olmaya devam edeceğiz.”

Call Now ButtonÇağrı Merkezi