MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli denetime çıktı

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli iş kıyafetini giyip tam saha denetime çıktı. Kent genelindeki çalışmaları tek tek yerinde inceleyen Gerenli, Lüleburgaz halkı için çalışmaların aralıksız süreceği mesajını verdi.

Belediyemizin kent genelinde sürdürdüğü çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Başkan Gerenli iş kıyafetini giyip tam saha denetime çıktı. Kentin kuzeyinden güneyine, dört bir yanında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Gerenli, çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Eski Kırklareli Caddesi’nde durmaksızın çalışma

Başkan Gerenli’nin denetim kapsamındaki ilk durağı Eski Kırklareli Caddesi oldu. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce gerçekleştirilen kilit parke taş döşemesi aralıksız devam ederken, Gerenli ekiplerden bilgi aldı. Vatandaşla da bir süre sohbet eden Gerenli, sadece seçim dönemi değil, her zaman Lüleburgaz için sahada olmaya devam edeceklerinin mesajını verdi.

Değirmen Caddesi şekilleniyor

Gerenli, tamamlandığında Lüleburgaz’ın ana akslarından biri olacak olan Değirmen Caddesi’nde de kontrole çıktı. Belediyemiz tarafından yapımı süratle devam eden, yola terklerin de yapıldığı Değirmen Caddesi şekillenmeye başladı. Kaldırım çalışmaları büyük oranda tamamlanan yolun, önümüzdeki süreçte asfaltlanması çalışmalarına başlanacak.

Kent Ormanı’nda çitler tamam!

Başkan Gerenli’nin bir sonraki durağı ise Lüleburgaz Kent Ormanı oldu. Kent Ormanı’nın etrafına çekilen çitlerin büyük oranda tamamlandığı gözlemlendi. Burada çalışanlarla bir süre sohbet eden Gerenli, çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra temizlik şantiyesine geçti.

Şantiyeye sürpriz ziyaret

Başkan Gerenli Kent Ormanı’nın ardından temizlik şantiyesinde görevli personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Personelin sorunlarını dinleyen Gerenli, daha sonra Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yapımı devam eden Temizlik Şantiyesi Binası’nda incelemelerde bulundu.

Temizlik personeline modern bina

Başkan Gerenli, Belediyemizin yapımını hızla tamamladığı Temizlik Şantiyesi Binası’nda da çalışmaları yerinde inceledi. Temizlik Şantiyesi Binası tamamlandığında, içinde temizlik personelinin dinlenme alanı, yemekhane ve soyunma odalarının bulunduğu modern bir hale bürünecek.

O park yeşillenmeye başladı

Başkan Gerenli’nin son durağı ise yapımı süratle devam eden Siteler Mahallesi’ndeki 8 No’lu park oldu. Yaklaşık 5 bin metrekarelik alanda hummalı bir şekilde inşa edilen parkta çimler serilmeye başlanırken, kafeterya binası da hızla yükseliyor. Park tamamlandığında, Lüleburgaz’ın yeni çekim merkezlerinden biri haline gelecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi