MENÜ KAPAT

Başkan Gerenli caddeyi temizledi

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli ve Başkan Yardımcımız Erol Özgür, gelişmiş teknolojiyle donatılan kent temizleme araçlarını inceledi.

Başkan Gerenli ve Başkan Yardımcısı Özgür, üstün teknoloji ile donatılmış temizlik araçlarıyla İstanbul Caddesi’ni temizledi. Başkan Gerenli, “Her geçen gün artan nüfusu olan kentimize daha iyi hizmet etmek için üstün teknolojili ile donatılmış araçları inceledik. Hedefimiz daha hızlı ve kolay bir şekilde Lüleburgaz’ın her sokak ve caddesini temizlemek.” dedi.

Lüleburgaz Belediyesi daha yaşanabilir, temiz bir Lüleburgaz için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bir yandan altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla kentin dört bir yanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Belediyemiz, kent temizliği için kullanılabilecek teknolojik temizlik araçlarını devreye aldı.

Bu kapsamda kentin daha hızlı ve kolay temizlenebilmesi için üstün teknoloji ile donatılan kent temizleme araçlarının tanıtımı gerçekleştirildi. Kongre Meydanı’nda firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilen tanıtımda Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür ve daire müdürleri bulundu.

Başkan Gerenli test etti

Firma yetkilileri temizleme aracı hakkında Başkan Gerenli’ye bilgilendirmede bulundu. Bu sırada Başkanı Gerenli ve Başkan Yardımcımız Erol Özgür temizleme araçlarını bizzat test etti. Temizlik aracının kontrolünü alan Gerenli ve Özgür, İstanbul Caddesi’nde kısa bir temizlik çalışması yaptı. Başkan Gerenli ve Özgür’ün yaptığı çalışma vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi.

Lüleburgaz için çalışıyoruz

Lüleburgaz’ın dört bir yanında belediye ekiplerinin yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu hatırlatan Gerenli, “Her geçen gün artan nüfusu olan kentimize daha iyi hizmet etmek için üstün teknolojili ile donatılmış araçları inceledik. Hedefimiz daha hızlı ve kolay bir şekilde Lüleburgaz’ın her sokak ve caddesini temizlemek. Bu kapsamda kullanımı oldukça kolay olan söz konusu temizlik araçlarını denedik. Lüleburgaz için çalışıyoruz. Daha iyi bir Lüleburgaz için çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi