MENÜ KAPAT

Basına ve Kamuoyuna…

Belediyemizde çalışan bir personelimizin koronavirüs testi pozitif çıktı. Konuyla ilgili personel ve personelle temaslı kişiler evlerinde karantina altına alınırken Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, “Çalışma arkadaşımız ve onunla birlikte risk grubundaki 7 arkadaşımız evlerinde izolasyona alındı. İlçe Sağlık Müdürlüğü ile irtibat halindeyiz. Kontrolleri ve tedbirleri uygulamaya devam ediyoruz” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadele devam ederken Belediyemizde çalışan bir personelimizin Covid-19 testi pozitif çıktı. Testin pozitif çıkmasının ardından personelimiz ve onunla yakın temasta bulunan diğer personellerimiz evlerinde 14 günlük karantinaya alındı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Gerenli, virüse karşı önlemlerini almaya devam edeceklerini söyledi.

“Evlerinde karantinada olacaklar”

Başkan Gerenli, çalışma arkadaşlarından birinde şikayetler üzerine yapılan testte Covid-19 testinin pozitif çıktığını söyleyerek, “Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürlüğü’yle hemen irtibata geçildi, müdürlükten filyasyon ekibi arkadaşlarımız geldi. Risk gruplarına göre yüksek risk grubu oluşturan arkadaşlarımız izolasyon amacıyla evlerinde karantinada olacaklar. Arkadaşlarımız bundan sonraki işlemlerinde 14 günlük karantina süresi boyunca evden çalışmaya devam edeceklerdir. Diğer çalışanlarımız açısından da tedbirleri takip ederek, uygulamaya devam ediyoruz. İlçe Sağlık Müdürlüğü ile irtibat halindeyiz. Kontrolleri ve tedbirleri uygulamaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi