MENÜ KAPAT

Başarı ve azim sizden destek bizden!

Lüleburgaz Belediyesi Lüleburgaz’da ikamet eden, sosyal yardım alan ailelerin ve pandemi nedeniyle kapanan sektör çalışanlarının üniversite sınavına girecek çocuklarının Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınav başvuru ücretini karşılama kararı aldı. Karar kamuoyu tarafından memnuniyetle karşılanırken, söz konusu ailelerin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze başvurması yeterli olacak.

Korona virüs salgınında gerçekleştirdiği destek paketleri ve yardımlarla hemen hemen her alanda vatandaşının yanında yer alan Lüleburgaz Belediyesi önemli bir karara daha imza attı. Belediyemiz, bu kapsamda korona virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren, ihtiyaç sahibi ailelerin evlatlarının YKS ücretlerini ödeme kararı aldı.

Kimler faydalanabilecek?

Belediyemizin gerçekleştirdiği destekten Lüleburgaz’da ikamet eden, sosyal yardım alan ailelerin ve pandemi salgını nedeniyle kapanan sektör çalışanlarının üniversite sınavına girecek çocukları faydalanabilecek. Çocukların sınav başvuru ücretlerini Belediyemiz karşılayacak.

Detaylı bilgi için 4445539

Vatandaşların söz konusu yardımlardan yararlanmaları için Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze şahsen başvurmaları gerekiyor. Detaylı bilgi için 4445539 numaralı Lüleburgaz Belediyesi Çağrı Merkezimizi de arayabilirsiniz.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi