MENÜ KAPAT

AVM ve otogara virüs denetimi

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce ve Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, İstasyon Caddesi’ndeki alışveriş merkezinde alınan koronavirüs önlemlerine ilişkin denetim gerçekleştirdi. Mağaza ve işyerlerinin tek tek kontrol edildiği denetimin ardından Başkan Gerenli Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni denetledi. Gerçekleşen her iki denetimde kurallara genel itibariyle uyulduğu gözlemlenirken, virüs önlemlerine ilişkin denetimler artarak devam edecek.

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce ve Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, beraberinde Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürü Önder Porsuk ile Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal alışveriş merkezinde koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.

Maske, mesafe ve temizlik vurgusu

Gerçekleşen denetimde alışveriş merkezi içerisindeki işletmeler tek tek kontrol edildi. Kontroller sonucunda koronavirüse yönelik alınan kurallara uyulduğu görülürken Kaymakam Yüce vatandaşları maske, mesafe ve temizlik konusunda dikkatli olmaları yönünde uyardı.

Başkan Gerenli’den terminale yakın mercek

Alışveriş merkezindeki denetimin ardından Başkan Gerenli beraberindeki heyetle birlikte Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni denetledi. Gerçekleşen denetimde yolcular ve terminal çalışanları tek tek maske ve mesafe kurallarına uyulması yönünde ikaz edildi. Terminalde koronavirüse karşı alınan önlemlerin üst düzey olduğu gözlerden kaçmadı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi