MENÜ KAPAT

5. Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası İsa Gabralı Kupası

Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Veteran Spor Kulübü Derneğinin birlikte düzenlediği 5. Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Gabralı Kupası müsabakaları 24 Haziran’da başladı. Turnuva, 1 Ağustos Perşembe günü oynanacak final müsabakasıyla sona erecek.

FOTOĞRAFLARA BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Önceki yıllarda Sabri Doğrugiden, Necati Kayhan, Cavit Dedeoğlu ve Soner Emek hocalarımızın adına düzenlediğimiz turnuvamızı bu yıl 32 takım ve yaklaşık 700 sporcunun katılımı ile İsa Gabralı hocamız adına düzenliyoruz.

İsa Gabralı kimdir?

18 Ocak 1960 doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan İsa Gabralı futbola Lüleburgazspor altyapısında başladı. 1974 yılında Lüleburgazspor A takımına yükseldi.

Lüleburgazspor’un Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi eleyen efsane kadrosunda yer aldı. 1976 yılında genç milli takıma seçildi. Genç milli takım kaptanlığı da  yapan İsa Garalı sonrasında Amatör Milli Takımı ve Ümit Milli Takımlarının da formalarını giydi.

1981-1982 sezonunda Türkiye l. Lig takımlarından Bursaspor’a transfer oldu. Askerlik görevini yaparken de 2.Lig takımı olan Ankara PTT Spor’da oynadı. 1985-1986 sezonunda Edirnespor formasını giyen İsa Gabralı 1986- 1987 sezonunda ise 1.1ig takımı olan Rizespor’a transfer oldu. Burada 3 sezon oynadıktan sonra futbolu bıraktı.

Futbolu bıraktıktan sonra Kırklareli Bölgesinde hakemliğe başladı ve deplasmanlı amatör ligde görev yaptı.

1991 yılında UEFA A lisansı, 1992 yılında teknik direktörlük lisansı, sonrasında da UEFA PRO lisansı alarak 28 yıldır faal teknik direktörlük
hayatına devam etmektedir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi