MENÜ KAPAT

23 Nisan toplantıları devam ediyor

29. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği için koordinasyon toplantısı 12 Şubat’ta Lüleburgaz Belediyesi Turkuaz Toplantı Salonunda yapıldı.

Lüleburgaz Belediyesi, 29. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında 12 Şubat’ta koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Sahne alacak 113 ekibin kurası çekildi

Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Güncer’in başkanlığında toplanan koordinasyon ekibi, 20-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek çocuk şenliğinde sahne alacak 113 ekibin kura çekimini gerçekleştirdi. Kura çekiminin ardından çocuk şenliğinde hangi ekibin, hangi gün ve hangi saatte sahne alacakları belirlendi.

Toplantıya gösteri gruplarının temsilcileri katıldı

Lüleburgaz Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünün organizasyonunda gerçekleşen toplantıya “Okullar, kreşler, halk oyunları, dans, bale, jimnastik, karate” başta olmak üzere çocuk şenliğinde sahne alacak diğer tüm grupların temsilcileri katılım sağladı.

Güncer: “Her şey çocuklarımız için”

Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Güncer koordinasyon toplantısında değerlendirmelerde bulundu. Güncer, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bugünkü koordinasyon toplantımızın amacı 29. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliğimizi en güzel ve en demokratik şekilde koordine etmektir. Çocuk şenliğimizde sahne alacak 113 ekibimiz ve binlerce çocuğumuz bulunuyor.

Bu nedenle her adımımızı planlayarak atıyoruz. Ayrıca çocuk şenliğimizde aktif görev alacak okullarımız, kreşlerimiz, gösteri gruplarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte objektif kararlar alıp bu kararları uygulamaya koymak istiyoruz. Belediye olarak başta Belediye Başkanımız Sayın Dr. Murat Gerenli olmak üzere çocuk şenliği etkinliklerimizi çok önemsiyoruz. Tüm bunları geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için yapıyoruz. Her şey çocuklarımız için” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi