MENÜ KAPAT
23nisan-celenk-toreni

23 Nisan kutlu olsun!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan’da Yeni Tören Alanında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Koronavirüs salgını nedeniyle, Belediyemiz tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı da bu yıl dijital ortamda gerçekleştirildi. 20 Nisan Pazartesi günü başlayan kutlama programı, 23 Nisan Perşembe akşamı sona erdi.

Üç gün süren ve dijital ortamda gerçekleştirilen 23 Nisan kutlamalarında, canlı yayınla kukla gösterisinden çocuk operasına, resim yarışmasından çocuk atölyelerine kadar pek çok etkinlik çocuklarımızın seyrine sunuldu.

Sokağın tavanına yükselen umutlar toprakta yeşerecek

Belediyemiz tarafından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklarımızdan #UmudumYeşersin etiketiyle umutlarını, düşüncelerini ve hayallerini paylaşmalarını istedik. Geleceğimizin mirası çocuklarımız da hayallerini kaleme aldı. Yazdıkları notlar kağıtlara basıldı ve ağaçların tohumları ile beraber uçan balonlarla 23 Nisan’da Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinden (LYKA) göğe yükselirken, tohumlar da toprakla buluştu.

23nisan-celenk

Call Now ButtonÇağrı Merkezi